Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők valóban a gyerekben...

A nők valóban a gyerekben mérik életük sikerességét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy alapvetően a férfi inkább a munkásságában méri. Tehát először egy ország vezetője akar lenni egy férfi. Ha ez nem jön össze, akkor lentebb ad az igényből, jó vezető akar lenni a munkahelyen, főnök akar lenni. Ha ez nem jön össze, akkor egy jó beosztott akar lenni. Ha ez sem jön össze, akkor legalább jó ezermester akar lenni otthon, és ha ez sem jön össze, akkor van az, hogy jön az ital, értéktelennek érzi magát az ember. A nők többsége ezzel szemben leginkább anyák akarnak lenni. Egy nőnél a gyermek jelenti a sikeres életet.

2018. szept. 23. 10:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki igen, de nekem egyelőre ez egyáltalán nem prioritás. Fiatal vagyok, egyedülálló és felelőtlen, ezt nagyon jól tudom magamról. Ha most ide bedobnánk a képbe egy gyereket, akkor nemhogy sikeresnek nem érezném magam, de egyenesen szerencsétlen balf..znak, aki helyből két ember életét (a sajátomat és a gyerekét) is tönkretette. Pedig én majd szeretnék gyerekeket, de tisztában vagyok vele, hogy még nincs itt az ideje.
2018. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!