Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok még TV-t nézni?...

Ti szoktatok még TV-t nézni? (rendes TV műsort)

Figyelt kérdés

Én már egy ideje egyáltalán nézek tv-t. Egyszerűen nincs egyik csatornán se olyan műsor, amiért érdemes lenne. Az összes csatornán csak szennyműsorok, és unalomig ismételt 1000 éves filmek mennek, telirakva rengeteg reklámmal. A konyhai tv is csak azért ment általában, hogy ne legyen körülöttem néma csend, amikor főzök vagy mosogatok, de amióta oda is beszereztünk egy Smart TV-t azóta azon sem a műsort nézem, hanem sorozatokat Netflixen, Youtube videókat stb. Igazából ma már minden olyan film, műsor megtalálható a neten, amit érdemes megnézni, így sokkal kényelmesebb. Akkor nézem amikor időm van, nincs reklám benne stb. szerintem ti is tudjátok az előnyeit. A híreket is el tudom olvasni neten. Ha jövő tavaszra lejár a hűség, le is mondjuk a TV előfizetést, mert egyszerűen nincs szükség rá, a család egy tagja sem nézi ezeket a színvonal fogalmát nem ismerő szennycsatornákat.

És ahogy észrevettem, nem csak én gondolkozom így, egyre több ismerősöm mondja, hogy már egy ideje egyáltalán nem néz TV-t.

Nálatok mi a helyzet? Ti szoktatok még rendes, hagyományos TV adást nézni? Vagy valaki a családotokban? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Jöhetnek a normális válaszok indoklással, mindkét oldal véleményére kíváncsi vagyok! :)



2018. szept. 29. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
6-7 éve száműztem a tévémet a padlásra, azóta sem bántam meg. Az idióta műsorok nem érdekelnek, filmeket és sorozatokat nézni pedig tökéletesen megfelel a laptopom. A szüleim állandóan a tévé előtt ülnek, de nem nagyon figyelnek oda rá, csak megszokásból nézik ezredszer ugyanazokat a sorozatokat.
2018. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Csak sportadókat meg éjjel a Comedy Centralt, ha nem tudok aludni, bár ott meg rengeteg az ismétlés.
2018. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Rohadt ritkán, szinte sose.

Utoljára akkor néztem mikor még a discovery jó volt, kábé 8-9 éve.

Hiába van kismillió csatorna, ha az adások egyszerűen nem jók plusz az a rengeteg reklám állandóan.

Van mikor 10 eprcet sem megy reklám után a műsor, de már megint reklám. Néha kibírhatatlan.

Vagy mikor aludni kéne, de érdekelne a film vége, de reklám... Idegileg is megterhelő.

2019. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!