Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is kapsz kapsz kéretlen...

Te is kapsz kapsz kéretlen tanácsokat idősektől?

Figyelt kérdés

Kezd már elegem lenni abból, hogy vadidegen idősek kötözködnek, meg tanácsokat adnak.


Azon már meg sem lepődök, hogy amikor elmegyek pl biciklizni vagy boltba, belekötnek abba, hogy megnyomom a gombot, mikor átmegyek az utcán, vagy sorban állásnál nem lehet elég közel/távol állni.


Ami még megdöbbentőbb, hogy amikor bejön az irodába vmilyen 60+ ember, aki általában a kolléganőm rokonai, rögtön adják a tanácsot, jönnek a sorkatonasággal, azzal, h milyen egy igazi férfi ( elég vékony férfi vagyok, és hosszú hajú), vagy belekötnek abba, h épp elmegyek a munkahelyről, ráadásul még köszönni sem szoktak.


Egyszerűen nem tudom megérteni, h honnan veszik a bátorságot ezek a műveletlen, elhízott öregek, h idegeneknek tanácsokat osztogassanak folyamatosan. Nem beszélve arról, hogy nem igazán értik már a mai világot, ezért lehet az, h értelmes tanácsot még sosem kaptam idősektől.



2018. okt. 11. 13:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk a bevásárlásnál, ha nem adsz a kasszánál személyes teret, akkor tényleg te vagy a paraszt. Az ilyennek simán csak arrébb tolom a kosarát a knyökömmel hátrafelé, és mivel jön, mint a vadbarom, sajátmagát vgja így gyomorszájon. Azóta leszoktak róla itt.
2018. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátom hosszú hajú, borostás, hazautazunk a falujába, kapja sorra a "jótanácsokat" a nullásgéppel letolt fejű, sörhasú férfiismerősöktől, idősebb rokonoktól, hogy miért van hosszú haja jaaaj a hajléktalanoknak van hosszú haja, meg miért nem eszik többet, milyen vékony...Pedig sokkal jobban néz ki, mint ezek az emberek.

Próbálj meg nem belemenni a vitába, rájuk hagyni, mert úgysem fogadják el az ilyen 60+ férfiak, hogy a fiatalabb férfi sem hülye, máshogyan él stb.

2018. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

1, folytatódik a mondat: „mikor átmegyek az utcán” – tudod, meg kell nyomni a gombot a zebránál. esetleg ha értelmeznéd vagy gondolkodnál kicsit.


2, hol írtam, hogy a seggébe tolom?


3, te vmi látnok lehetsz, ha így megállapítod – anélkül h ott voltál – h eltúlzom. az meg nem érdekel, h szted ez kinek a szokása, nem erről szól a kérdés.


„bántani akarnak az idősek az alacsonyságod miatt”


másold be azt a részt, ahol azt írom, h alacsony vagyok. mondd, te végigolvastad egyáltalán? vagy ennyire nem tudsz szöveget értelmezni? 3. bekezdés, zárójeles rész


„Mindig ilyen érzékenyke vagy? Szorult beléd azért férfiasság?”


tehát akit zavar a bunkóság, az érzékeny , és nem elég férfias. sztem inkább az igényes értelmes embereket zavarja az ilyesmi, bár sztem úgyse érted.


Már ne haragudj, de basszus, a szövegértésed egy 12 éves gyerek szintjén van, talán kevésbé kéne lekezelően írnod másoknak. érdemben meg semmire nem válaszoltál, csak kötözködni próbáltál.

2018. okt. 11. 15:24
 14/22 A kérdező kommentje:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.

# 12/13


ezt nekem is mondták már párszor :D nagyszülők is, hogy vágassam le, mert nyáron melegíteni fog, stb.


Szerintem engem is azért akarnak "nevelni", mert látják, h nem vagyok 100kg meg hosszú hajam.


persze egy olyan országban, ahol a férfiak nagy része elhízott, nincs sok értelme magyarázni. Nekik az a normális, h lóg róluk a háj.

2018. okt. 11. 15:29
 15/22 A kérdező kommentje:
a 13. válasz a 10esnek ment.
2018. okt. 11. 15:30
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem csak idősektől kapok ilyen felesleges kéretlen tanácsokat.
2018. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kaptam:

Rokonom idősebb pàrjàtól: " Ès, úton van màr a gyerek? Miért nincs még gyerek? ( csak 7 éve vagyunk hàzasok,9. éve kapcsolatban és soha nem akarunk gyereket)

" A gyerek az kell àm, szüljél, legalàbb kettőt. A gyerek az kell!!!"


Màsikat tesómtól:

" Neked ne legyen gyereked, mert nem neked való"

( egyébként ezt én is így gondolom de akkor sem kértem se véleményt se tanàcsot)


Szomszéd:

" Mikor lesz màr gyereketek? Mire vàrtok még? Szülni kell minden nőnek!"


Sok agyhalott... Szóval igen. Kapok. De ez csak a töredéke:)

2018. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ezen ,jót nevettem nekem a mamám olyan ,ettetős hiába mondom hogy,elég meg úgy ,177 cm vagyok 70 kg és mondogatja hogy,sovány vagyok stb
2018. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szét kell verni az ilyeneket
2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze :D utálom ezeket a b#zi nyuggereket. És igen, úgy tudnak sietni a kasszánál, többször belémtolták a kocsit pl
2019. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!