Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is kapsz kapsz kéretlen...

Te is kapsz kapsz kéretlen tanácsokat idősektől?

Figyelt kérdés

Kezd már elegem lenni abból, hogy vadidegen idősek kötözködnek, meg tanácsokat adnak.


Azon már meg sem lepődök, hogy amikor elmegyek pl biciklizni vagy boltba, belekötnek abba, hogy megnyomom a gombot, mikor átmegyek az utcán, vagy sorban állásnál nem lehet elég közel/távol állni.


Ami még megdöbbentőbb, hogy amikor bejön az irodába vmilyen 60+ ember, aki általában a kolléganőm rokonai, rögtön adják a tanácsot, jönnek a sorkatonasággal, azzal, h milyen egy igazi férfi ( elég vékony férfi vagyok, és hosszú hajú), vagy belekötnek abba, h épp elmegyek a munkahelyről, ráadásul még köszönni sem szoktak.


Egyszerűen nem tudom megérteni, h honnan veszik a bátorságot ezek a műveletlen, elhízott öregek, h idegeneknek tanácsokat osztogassanak folyamatosan. Nem beszélve arról, hogy nem igazán értik már a mai világot, ezért lehet az, h értelmes tanácsot még sosem kaptam idősektől.



2018. okt. 11. 13:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja meg a gyerek téma :D okoskodhatnak felőlem, hogy élet rendje meg stb ha nem bírom őket megtűrni.
2019. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Hidd el nekem is elegem van turiba járok, de ott olyan pletykás rosszindulatú nő, azt sem tudom honnan ismer . Adja a a tanácsokat, hogy almát menjek szedni, megszűnt a munkám , akkor voltam otthon 10 napja, diplomával 2 nyelvvizsgával küldözgetne, azóta már van hála istennek munkám, de ő nem dolgozik, sem a lánya, aki 30 éves, mindenkíről, akinek jobban megy irígykedve beszél. A másik is ilyen 130 Kg és drogos az unokája és ezek adják a tanácsokat, hogy nekem mit kellne csinálni. Amikor mondom, hogy valami jó dolog történt velem akkor terelik a témát, sztem nem szabad kedvesnek lenni , mert rád szállnak beleavatkoznak olyan dolgokba, amihhez semmi közük, szerintem is ne foglalkozz velük megkeserdettek ezek nem adnak jó dolgokat inább el is kerülöm őket, szia, dolgom van, ha dumálni akar sietek stb stb. Mérgező emberek úgy hívjuk az ilyeneket, akik letörik a másik kedvét és semmilyen sikerét nem ismerik el csak az ővé mindenekfelett, még akkor is büszkék, ha nincs mire:).Egy nap ilyen 1 év en belül szertnék Németbe költözni, de már nem mondom senkinek, mert elveszik az ilyenek a kedvem tudom, hogy így lesz hinni kell magunkban, ők meg hagy legyenek el a kis rosszindualtú világukban nem érdekel csak hagyjanak engem békén:).
2019. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!