Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is kaptatok a kezdetekkor...

Ti is kaptatok a kezdetekkor kéretlen "tanácsokat", hajmeresztő tippeket rokonságtól/ismerősi körtől?

Figyelt kérdés

Nem a normális tanácsokra értem...hanem amikor pl. olyan kezd el neked okoskodni, akinek bőven van söprögetni való a háza előtt, vagy amikor szennylapokból vett abszurd "fogyós" módszerekkel jönnek?

Például adott nő: idióta tanács, majd "aggódom az egészséged miatt, én csak jóóót akarok". Közben a barátja olyan kövér, hogy nem tudja bekötni a cipőjét, de hát az nem baj.

Vagy amikor cukorral telibevert gyümölcsjoghurttal jönnek, csak azért mert gyümölcs+joghurt, na akkor biztosan egészséges.

Ti is kaptatok hasonlóakat?


2017. febr. 25. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2017. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Persze:D De tipikus az aggódó, akinek a párja duci.

Volt több is, citromleves kúra, a magos kenyér mítosza, miszerint attól fogy, különböző kiskegyedes baromságok.

Az emberek mindig mindenhez értenek.

2017. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nalam olyanok jottek akik nem verik nagy dobra a dietat es mondogassak h azert lehet enni ezt es azt is,mondom neki "azert allt meg a fogyas mert ezt gondolod h itt ott belefer ,hisz minden nap eszel olyant amit nem kellene"

közben mikor egyre kozelebb vagy a celodhoz annal inkabb vissza kell magad fogni

mivel en nagyon jol be tudom tartani es ez sok embernek faj ,szerintem ezert jonnek ilyesmikkel

en ilyeneket tapasztaltam

2017. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Többször hallottam, hogy a fogyás titka az hogy este 6 után nem szabad enni. Hülye is tudja ez badarság ahogy van.


Nekem már sikerült lefogynom, kemény edzésekkel és életmódváltoztatással értem el a kívánt eredményt, de most meg azt vagyok kénytelen hallgatni a hájpacni vidéki rokonoktól akik malac módjára esznek, hogy nekem milyen szerencsés genetikám van, annyit ehetek amennyi belém fér mégse hízok el, gyors az anyagcserém, de ő nekik meg elég a kajára gondolni máris híznak 5 kilót :)

2017. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

A 6 óra után nem evés még nem is akkora hülyeség (amíg nem adják elő, hogy ezzel aztán lehet fogyni), sokaknak jót tesz, ha nem esznek kora reggeltől éjszakáig, hanem leszűkítik az evés idejét, sokan pedig eleve este eszegetnek, otthon, egész nap még képesek normálisan enni. No persze, aki enélkül is lazán tart deficitet, annak teljesen buta dolog ilyen megszorításokat magára pakolnia, főleg, ha mondjuk 2-kor fekszik s odáig megéhezik. De van, akinek bejön. Nekem a 4 óra jön be, persze ez önmagában még nem sokat ér, de esetemben sokat segít.


Sajna nincsenek jó sztorijaim, én jó körökben mozgok (pedig isten látja lelkemet, igazán határozottan rámutattam a fogyásom után a 70%-os zsírbevitelemre, de ez senkit nem zavart. a kórusvezetőm akadt ki rám, amikor nem ettem a cukrászdában semmit, bár nem tudom, ezzel mi a gond. miért egyek olyat, amitől rosszul leszek és nem ízlik?), de hallottam rémtörténeteket, igen. Nagyon tipikusak a kis okoskák, akik gurulnak, de osztják az észt a fogyásról. Ezek sosem néznek tükörbe?


Az emberek nagy részének igen határozott véleménye van a helyes étkezésről, kész csoda, hogy én nem ütköztem többet. Voltak vitáim rokoni körben, de elég szolidak, az én étrendem pedig elég extrém az átlagemberéhez képest. Soha senki nem akarja megmondani, hogyan egyek, maximum egyes informálatlan futóbb ismerőseim szerint beteg leszek. Ezzel a véleményükkel tudok élni, főleg, hogy tudom, hogy sokkal jobb életmódom van, mint rég.

2017. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Például adott nő: idióta tanács, majd "aggódom az egészséged miatt, én csak jóóót akarok". Közben a barátja olyan kövér, hogy nem tudja bekötni a cipőjét, de hát az nem baj. "


Ez nem egészen világos, hogy mi a két dolog közt az összefüggés? A nönek vannak ötletei, tippjei - és a barátja kövér!

Hiába ad a baatnak tanácsokat (ahogy neked is hiába ad), ha az nem fogadja meg! Más HELYETT lefogyni nem lehet!

2017. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
baatnak = barátnak
2017. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplán elfogadja őt úgy... nem akkora baj ez a kövérség ink a mozgáshiány a nagyobb probléma sztem de egyéni ízlés kérdése is.
2017. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Krisz85 ***** válasza:
100%

a sógorom orvos, érted, orvos, leírom még 1x orvos :DD


és káposztaleves diétával fogyózik...no comment....

2017. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz! Hú vannak ám sztorik. :D


"Ez nem egészen világos, hogy mi a két dolog közt az összefüggés? A nönek vannak ötletei, tippjei - és a barátja kövér!

Hiába ad a baatnak tanácsokat (ahogy neked is hiába ad), ha az nem fogadja meg! Más HELYETT lefogyni nem lehet"


Mert a barátja szerinte úgy rendben volt, de rajtam meg csámcsogott. Érthető? A személyeskedést nem értem minek fűzted hozzá, mivel piszkáltalak meg... Blőd tanácsokat adott - a Krisz által említett káposztaleves diéta, az volt egyik. Másrészt már majdnem elértem a célom ez ügyben, normális tempóban.

Kitartás mindenkinek! :)

2017. febr. 26. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!