Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem akarok gyereket?

Miért nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
30 éves leszek és egyszerűen nagyon nem jön az érzés... :( A Környezetemben már mindenki szült, nálam jóval fiatalabbak is, bennem meg nem akar nagyon az érzés alakulni, nem vágyom egy kisbabára a boldog párkapcsolatom ellenére sem.
2018. nov. 23. 10:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek más a csoda ezt kéne elfogadni,és nem rá erőltetni másra a te csodát,mert ami neked csoda nekem pokol. Az én csodám az h meddő vagyok,mert utálom a kölyköket Férjemet irritálják,biztos nem csodaként éltük volna meg hanem h hogy tudnánk tőle mielőbb megszabadulni,és ez nem önzés,hanem realitás.. Nem egyforma az ember és nem elvárásból kell sablon életet élni,h pipa legyen mindenhol de közben utálom az életem depi van és irigység másokra.. Meg lehet kövezni de engem 18 éves koromtól mikor megtudtam boldoggá á tesz meddőségem.. A gyerek meg nem nyom és nem életcél csak

azoknál akik ezen kivül semmit se tudnak felmutatni mint h kinyomtak egyet kettőt..

40N

2018. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
89%
Milyen jó is lenne ha tényleg az nem szülne, aki alkalmatlan..de látni, hogy mennyi alkalmatlan szülő van!
2018. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Fenti 40 éves pontosan szemlélteti, micsoda gyűlölet van benne. Amiért valaki meddő, miért utálja a gyerekeket? Egyáltalán hogy lehet gyűlölni a gyerekeket? Micsoda lény az ilyen? Szerintem a legjobban saját magadat gyűlölöd.
2018. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem gyűlölöm magam,de nem fogok babucikra izgulni mint a sok agyatlan.. Mert nem kötelező babamániásnak lenni,nem jár börtön mert nem kérek a gyerekből,megvagyunk boldogan a férjemmel nélküle. Állatkertben is szép a zsiráf de otthonra nem kéne na igy vagyunk a gyerekekkel,sokkal boldogabbak vagyunk.. Sok gyerekes ismerősöm van és mit látok h utálják a gyereküket mert elveszi az időt a pénzt,és a gyerek sziv stb.. Nem kell mindenkinek kölyök fel kéne fogni h valaki nem akar más kedvéért babázni,igy is lelógunk a földről a tul szaporodás miatt de a sok buta még védekezni se tud csak dugni abból ,meg mint tudjuk szükséges rossz fog születni.

40N

2018. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%

Nemrég ment tönkre a tökéletes kapocsolatom azért, mert a barátnőm nagyon el kezdte nyomatni a baba témát...

Bárcsak több ilyen reálisan gondolkodó nő lenne, mint az itt válaszolók.

Valahogy a nők többségénél késő huszas években bekattan valami, és olyan szinten gyerekmániásaklesznek, hogy ha kell az árokszéli bozótosba is szülnének, csak LEGYEN! És normális értelmes nőkről is beszélek most... De miéért van ez??

2018. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
96%

Meg sem érdemled, hogy valaha a kezedbe foghass egy gyönyörű kisbabát,

Meddő vagyok szivi érted nem tudok szülni,de boldoggá tesz a tudat mert nem is akartam soha 16 évesen se szerettem a gyerekeket.. Nem akarom a kezembe fogni, egyet se felfogod végre? Rokonaimét se fogom ha nem múszáj, fogja aki szülte.. Nem ettől leszek boldog h elletem egyet. Te szülj tizet magad örömére. Mi a férjemmel igy vagyunk boldogok.. És nem primitív a férfi aki nem akar csak nem hazudik a nőnek.. Miért sátánista akinek nem a baba az élete öröme. Annyi öröm van,és értelmesebb cél-- Az ilyen cuki a baba agyúak miért nem értik meg fogadják el h van akinek az agya nem babára van programozva de ettől nem gyűlölködő sátánfajzat,de gondolom Keresztény mosott agyu vagy ahol a nő akkor ember ha purdét produkál.

2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
63%
40N
2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt kívánom, hogy meddő legyeek, rengeteg stressztől megszabadulnék.


Az viszont elég érdekes, hogy a kisbabák cukik, de ahogy nőnek, úgy lesznek egyre kevésbé cukik, és ha nem úgy élik az életüket, ahogy mi mondjuk, akkor ráncos seggűnek csúfoljuk őket anya létünkre?

2018. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
12%

A stílusod, a fogalmazásod kritikán aluli. Nyilván a saját édesanyádról is ez a véleményed, hogy téged megellett. Nem attól vagy te szánalmas, hogy meddő vagy, hiszen erről senki sem tehet, hanem attól a rengeteg gyűlölettől, ami belőled árad és hidd el, ez marhára nem nőies.

Keresztény mosott agyú, meg purdét produkáló nő?? Nem szégyelled magad? A való életben is így kommunikálsz szemtől szembe az emberekkel, vagy csak az interneten vagy ennyire szánalmasan primitív? Én bármikor leülnék veled beszélgetni, de annyira elborult már az agyad, hogy rajtad első körben csak egy pszichiáter segíthetne.

2018. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
93%

Anyukámat imádom, normális nő,ő szült,igen mert erre vágyott,akart szülni,de a hozzád hasonló babamániással már csak alpáriban lehet nyomni,értésetekre adni h van aki nem akar szülni meg nem is tudok szerencsémre,a férjem igy szeret engem,ő nálam sokkal jobban utálja a gyerekeket,csak a rokonokét viseli el. Igen szemtől szembe is megmondom h a saját életem nem másé főleg nem agy mosott vallásos erőszakosoké,Anyukám kiskoromtól így nevelt h a vallásos emberektől ne várjak jót mert csak erőszakosak és nincs saját gondolatuk és úgy éljek ahogy nekem jó nem másnak. Nem tukmálta rám sose h gyerekezzek mert ő unokázni akar vagy mert ez a normális... Sose erőszakolt rám semmit,nem is évi 3 xor nézek rá mint a sok erőszakos szülőre,főleg aki az unoka mániát tukmálja már a 19 éves lányának is a normális jövő helyett.. Ez a különbség köztetek. De nem is kívánok ilyennel beszélgetni se mint te aki nem fogja fel h nem egyforma életcélja van mindenkinek mintha futószalagon lettünk volna legyártva. Befejeztem a társalgást,mert nem fogod fel a lényeget sajnos. :( :/ Neked kéne pszichológus az ilyenektől a pasi is lelép majd a nagy gyerekbe fulladása miatt ezt itt borítékolom.

40N

2018. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!