Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egoista vagy önbizalom?

Egoista vagy önbizalom?

Figyelt kérdés

Helyes és jó palinak tartom magam kivétel a testem, azon még dolgozok, mert izmosodni szeretnék, járok kondizni. Hajam és az arcom jó, bár nem mindig, ápoltságom is jó. A mosolyom nem annyira tetszik viszont nekem. Igy gondolkozom magamrol.

Egoista vagy onbizalom?


Azért kérdezem, mert múltkor megnéztem magam a tükörbe és zavarba jöttem, hogy milyen jól nézek ki.

Ha lenne belőlem mégegy full ugyan ilyen pl. 1 klónom, szerintem összejönnék vele..



2018. dec. 18. 09:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Van munkám ami jól fizet, összegyűjtöttem majdnem másfél milliót, 1 szezonban két külön bajnokságot nyertem meg úgy, hogy abban az évben kezdtem el az egész sportot és felnőttek ellen illetve "régimotorosok" ellen avattam sikert autóversenyzésben. Erre az utolsóra vagyok eddig a legbüszkébb, mivel egy álmom és egy célom vált valóra.


És még amire büszke vagyok, hogy jó az életem:)"


Akinek ennyire jó az élete az nem ír ki (ilyen jellegű) kérdést gyakorira a kinézetéről, mintha őneki az lenne az utolsó szalmaszál, amibe belekapaszkodna...

2018. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Miért ne?? Kiváncsi voltam, hogy mi az amit amit csinálok, elmondtam a tényeket... megkaptam rá a választ....



Ebből nem értem, hogy lehet arra következtetni, hogy nekem rossz életem van és az utolsó szál amibe kapaszkodok, hogy önimádó vagyok?


Én tudom, hogy jó életem van... Most vagy elhiszed vagy nem nekem mindegy nekem ettől független jó marad az életem, hogy te nem hiszed el.....

2018. dec. 19. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!