Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadnád, ha kiderülne,...

Hogy fogadnád, ha kiderülne, hogy a gyereked prostihoz jár?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 18:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Bár nincs gyerekem, ha lenne abszolút meg tudnám érteni (nyilván persze ha már elmúlt 18), mert én dettó ugyanebben a helyzetben vagyok, és a 11-es jól leírta, nem ismételném.


Könnyű annak ítélkezni aki után buknak a nők és minden este lefeküdhet valakivel. Próbáljátok ki milyen rondának és kinézettnek lenni, milyen 22-25-30 évesen is szüzen, 0 randiélménnyel, 0 szexuális tapasztalattal állni a világban, amikor sokan 13-14 évesen már nem hogy nem szüzek de rendszeresen szexelnek. Amúgy meg a tinderes kommentelőnek is igaza van: a prostit csak azért ítélik el mert pénzt kér érte, de miben más ez mint a szórakozóhelyeken részegen ismeretlenekkel történő szopás/kettyintés, vagy a tinderen, snapcheten stb. 10 perc flört után összejönni a hotelszobára egy menetre? Semmiben csak az ára más.


Az egyetlen dolog ami miatt aggódnék hogy védekezett-e, nehogy elkapjon valami nemi bajt.

2019. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
megkérdezném, milyen volt és ha elégedett, én is elkérném az elérhetőségét :)
2019. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
édesanyja is az volt, mégis leéltem vele 24 évet, nincs abban semmi rossz.
2019. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%

Aki kvázik arra nem is tekintek emberként, így nyilván nem örülnék neki, ha a gyerekemről kiderülne valami ilyesmi.


Akihez nem vonzódnak a nők, az nem szexel, ennyi. Nem kell lekorcsosítani magát annyira, hogy elkezd emberi testeket kikölcsönözni, mert a kezébe már unalmas élvezni, és az meg pláne visszataszító lenne ha elkezdené kimagyarázni hogy "jaaaaaj én annyira magányos vagyok :(" miközben a prostizás sem intimebb, mint egyedül recskázni. Aki mást hisz, az hazudik magának.

Egyszer olvastam egy ex szexmunkás beszámolóját, amiben arról írt, hogy az egyik legmegalázóbb és legrosszabb része a munkájának az volt, hogy a férfiak tényleg elhitték, hogy az, ami köztük történik, az intimitás. Hogy a mosolya őszinte, és hogy nem utálja minden percét a velük töltött időnek.


A magányban ezerszer több tartás van, mint abban, hogy ráfekszik egy olyan nőre, akiről fogalma sincs, hogy pontosan hogy került abba a helyzetbe, és aki 100%ig garantált, hogy nem kívánja őt viszont.


Akinek ennyire fontos, hogy betehesse egy darab húsba a farkát (mert ha emberként, és nem egy darab húsként tekintene ezekre a nőkre, akkor eszébe sem jutna így használni őket) akkor... az gáz.


Az meg hogy itt egy kommentelő a prostizást tette meg a férfivá válás követelményének, és egy férfi sem sértődött meg ezen, az még gázabb.

2019. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Egyrészt szarul, mert erre kényszerül, másrészt viszont örülnék, hogy legalább van benne ennyi bátorság, férfiasság, erős nemi vágy a nők iránt, amit ha még nem is kaphat meg ingyen, de legalább megdolgozik érte. Az már egy más téma, ha jutna neki rengeteg nő, csak szórakozásból még prostikhoz is járna az én pénzemből, mert arra is lusta, hogy felszedjen valakit egy dizsiben.
2019. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

15-ös azért lenne egy pár kérdésem, először is nő vagy? Mert akkor már kapásból közöd nincs a témához, mert nem ismered egy férfi működését. Második neked jut szex? -mert akkor szintén nem kéne belepofázni. Harmadik, felfogtad hogy ezeknek a nőknek a nagy része önként vállalta a k*rválkodást, mert nem akar dolgozni?

Én nekem is vannak erkölcsi fenntartásaim a prostizással kapcsolatban, de én korántsem vagyok egészséges, tudom milyen az amikor mindenáron nőt akar az ember, ott a természet felülírja sokszor az elveket.

2019. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

#17 Perszehogy erkölcshuszár nő :D


Annyira bírom az ilyen okoskodó luvnyákat.

Még 120 kilósan is megkefélik, az ne zavarjon senkit.


Vicc, hogy semennyi empátia nem szorul az ilyen nőszemélyekbe, csak ülnek a magas lóról a tökéletes kis életükkel.


Ki lehet próbálni poénból. Regeljetek Tinderre egy átlagos, rondább csaj képeivel. 10 percen belül el van intézve egy randi. Tök mindegy a végeredmény, a próbálkozás és az élmény a lényeg. Ezek csak ülnek a várkastélyban, és várják a kérőket. ennyi dolguk van ha intimitásra vágynak.


Legyél átlagos-csúnyácska-lúzer. Mint 11-12-es írta, tényleg szarba se vesznek a nők.

Ennek egy hatalmas %-ban az az oka, hogy szűzként esélytelenek. Olyan szintre fejlődött bennük a pszichiátriai szorongás a mellőzöttség miatt, hogy nincs más megoldás. Be kell indítani valahogy a tapasztaláa folyamatát. Kit érdekel honna kölcsönzik ezt, de nyugodtan be kell játszani. Semmit se kell tőle várni, csak fellapozod az anatómiakönyvet és végre nem vagy többé öreg szűz ember. Igen ez bizonyos formája a férfivá érésnek. Ha nem is gáláns, de egy módja.


Úgyhogy ne csaholjon nekem egy nő sem ha a 120 kilójával felmegy Tinderre és simogatják a lelkét a lájkokkal ha épp arra vágyna. Abszolút megértem a 11-12-est! Voltam én is hasonló pszichiátriai feketelyukban az időskori szüzességem miatt. Hálisten kikecmeredtem, de tudom milyen érzés amikor anyád az egyetlen nő aki szeret :D


Azt mondom nyugodtan éljetek a modern idők netes keresőivel, biztonságos, egyszerű és megfelelő inkubátor egy félénk szorongó vénszűznek.

2019. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

Férfi kollégák teljesen leírták a véleményemet. Semmi elítélendő nincs benne, viszont a fertőzésekkel vigyázni kell. Aki örömlányhoz megy, annak jó ha van HPV elleni oltása, továbbá prostit nem nyalunk és mindig használunk óvszert, ha a lány cumizik akkor is. Egyre több garat, gége és nyelőcsőrák szövettanjában kimutatható a HPV vírus sajnos.


Ami meg a nők véleményét illeti, rohadtul nem szabad figyelembe venni. Bármilyen nő bármikor talál magának szexkapcsolatot ingyen. Innentől viszont fogalmuk sincs a kielégítetlen szexuális és érzelmi vágy okozta iszonyatos frusztrációról. A női test kizsákmányolása téma meg rohadtul nem hat meg. Ő meghírdet egy szolgáltatást én fizetek. Neki jó, mert kb egy óra alatt zéró végzettséggel annyit keres, mint én orvosként egy nap alatt, nekem meg jó, mert csökken a frusztráció.

2019. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#18, Ne tudd meg a jogász, orvos egyetemista kislányok tablettával milyen HPV lepedőakrobaták.


Eskü jobban félek egy ilyen kalandtól, két kapcsolat között tablettával dugás. Igen jó dolog. Csak aztán izgulhat az emberfia :D


HPV ellen meg a gumi is aligha véd.

2019. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell bemutatni az orvosis lányokat, köszi. :-D Lesújtó róluk a véleményem. Annyi bunkó egoista nő szerintem sehol máshol nincs egy helyen, ilyen koncentrációban. A moráljukról nem is beszélve.


Az óvszer többet véd, mint a semmi, de az oltás az igazi. Persze nekünk nem téríti állambácsi, mint a nőknek. Tehát tejelhetünk 90-et érte. Tabis szexhez baromi bátornak kell lenni, én csak azzal szexelek óvszer nélkül, akit el tudok képzelni gyermekeim anyjaként.

2019. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!