Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadnád, ha kiderülne,...

Hogy fogadnád, ha kiderülne, hogy a gyereked prostihoz jár?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 18:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Személy szerint két orvosis huszonéves lánnyal szoptam be de nagyon. Munkámból kifolyólag sok orvosis diáklánnyal futok össze... Mint felettes...

Azon kívül, hogy elviselhetetlenül beképzeltek és karrieristák, elég sokmindendenben benne vannak.


A probléma ott kezdődik, amikor férfiemberként gyengéd érzelmeid kezdenek lenni. Na akkor eltaposnak, vagy a legmélyebb pszichiátriai szociopata sérűlések törnek elő :D


Adja ég, hogy harmadjára legyen eszem.

2019. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Először is megkérdezném,hogy honnan volt rá lóvéja!
2019. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátom nemcsak hogy jár hozzá, de már szerelmespárt is alkot egy ilyen lánnyal.


Amúgy meg egy lakásos luxusprostitól nem kapsz el SEMMIT, mert alap náluk az óvszer használat, abból is a legmegbízhatóbb típus, ami nem szakad!

2019. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ja és rendszeresen orvoshoz járnak! Évente 2x!
2019. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Inkább egy megbízható luxusprostihoz járjon, mint minden hétvégén felszedjen valami részeg kis ribit a discoban, aki a harmadik kör után szétteszi neki a lábát, na attól már igen, elkaphat könnyen nemi bajt (Én is jártam már így, vállalom is!) !
2019. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%

Annyira imádom, amikor azok szólják le a prostituálthoz kényszerülőket, akiknek rendben van a szexuális élete, és a múltban is megkapták mindazon élményeket és tapasztalatokat, amik a jellemfejlődéshez szükségesek voltak.

Tipikus feminista világ általi hozzáállás. Elvégre "egy férfi hogy merészel szex után vágyódni, ha a sors nem teremtette vonzónak a nők számára? Hát mégis miféle ocsmány alak az ilyen? Tessék szépen elfogadni a tényt, hogyha nem vagy vonzó a nők számára, akkor neked nem jár szex! Zárkózz be szépen a szobádba és akaszd fel magad!"

Az összes ilyen féreg erkölcscsősznek kívánom, hogy a következő életében szülessen újjá nők által megvetett, önkéntelen cölibátusban élő lenézett férfiként.


Van róla fogalmatok egyáltalán, milyen katasztrofális károkat okoz egy férfi elméjében, ha nem jut szexhez? Illetve itt nem csak a szexről van szó. Hanem, hogy vágynak az emberre. Hogy férfiként értéket képvisel. Ha nincs olyan nő, aki kívánja a férfit, akkor az azt jelenti, hogy a férfiúi értéke pontosan 0. Leírom betűvel is, hogy lássátok: NULLA. Tudjátok, honnan származik a férfiaknak az önbizalma? Az EREDMÉNYEKTŐL.


Példával élve:

Az embernek szüksége van a jellemfejlődése érdekében, hogy a megfelelő dolgok a megfelelő időszakban megtörténjenek vele. Hogyan tanuljuk meg a nyelvet? Úgy, hogy kiskorunkban folyamatosan beszélnek hozzánk, figyeljük az emberek közötti kommunikációt és ezáltal elsajátítjuk. A megfelelő ingerek érnek minket a megfelelő időben. Vajon ki fogja hamarabb megtanulni egy adott nyelvet: a kisgyerek, akihez folyamatosan beszélnek; vagy egy felnőtt ember? Vajon mikor tanulnál meg könnyebben angolul? Ha gyerekként folyamatosan úgy beszélnének hozzád, vagy ha 30 évesen hallasz először angol szót? Na ugye, hogy ugye!


Ugyanez a helyzet a szexszel is. Vajon mikor válik egy fiú egészséges mentalitású, szexuálisan is egészséges férfivá? Nyilván akkor, ha már fiatalkorától kezdve folyamatosan érzi, hogy vágynak rá a nők, ha már elveszti a szüzességét 16 évesen, ha folyamatosan nemi életet él, és mire eljut oda, hogy betölti a 20, 25,30 stb. életkort, megszerzett minden tapasztalatot és eredményt, ami kellett.

Ha 20, 25, 30 éves koráig szűz, onnantól cseszheti. Az eredmények hiánya annyi komplexust és szorongást fog beletenni, hogy utána már akkor sem lesz teljesen egészséges, ha eget földet megmozgat.

Tudom. Tapasztalatból. Én 23 éves szereztem az első barátnőmet, és addigra már annyi komplexust és szorongást begyűjtöttem, amit most még évekkel később sem tudtam leküzdeni teljesen. Akkor űr keletkezett bennem, hogy ha 1000 nőt fektetnék le se tudnám helyrehozni. Hiába vagyok már ezerszer jobb pasi, hiába van már egy csomó lehetőségem, hiába voltam már jópár nővel. A régi lelki sérülésekre nincs gyógyír.

Bár vitt volna el az apám még 16-17 éves koromban inkább egy prostihoz!


Ugyanis a prostituált ad valamit: a TUDATOT, hogy az illető már szexelt. Hogy eredményt ért el. Lehet, hogy csak a pénzért szexelt - de legalább ilyen eszközzel a férfi el tudott érni egy eredményt. Mert ez akárki akármit mond, ti feminizmus által agymosott barmok, eredmény. Felhívni egy idegen nőt, elmenni hozzá és szexelni vele. A férfi végrehajtott egy szexuális cselekedetet. Megismerkedett a női testtel.

Közel sem olyan jó eredmény, mintha rendes körülmények között csinálná - de a SEMMINÉL JOBB.


Úgyhogy a gyerek, ha fiatalon nem jutott nőhöz, akkor inkább menjen prostihoz. Még ez is ezerszer jobb, mint a teljes hiánya a szexuális élményeknek!

2019. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%

Engem az szomorít el, mikor azt látom, hogy engem úgymond emberszámba sem vesz egy nő. Viszont mellette mit lát az ember?


Ha valaki tetszik nekik, akkor kérdés nélkül térdelnek elé, megalázkodva akár. Vagy egy kis pénzért bármire képesek. Értsd BÁRMIRE.


Legyen szó arról, hogy a saját ürüléküket szopogassák a férfi hímtagjáról anális szex után, vagy lenyeljék 10 vadidegen spermáját, vagy hagyják, hogy a szájukba ürítsék a vizeletüket. Vagy a saját végbelükbe hegyeznek fel mindenféle tárgyakat amivel a saját egészségüket kockáztatják egy kis pénzért. De ha kell akkor kék zöldre is veretik magukat. Mindezt egy kis pénzért.


Vagy egy-két jóképű, megnyerő ismerősömhöz konkrétan feljárnak a nők. Kis "írogatás" este meg már alattuk nyögnek. Házhoz jön az élvezet, reggel meg mennek tovább.


Ezek után senki ne papoljon nekem erkölcsről, meg arról, hogy tárgynak vannak tekintve a nők, miközben ők maguk azok, akik belemennek a játékba.

2019. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

F@atal_3rror, azaz utolsó!


Aha..."kis pénzért"? Te nem voltál még normális prostinál, az is biztos. EGY NORMÁLIS NŐ (HA PROSTI HA NEM!!) azokat, amiket leírtál NEM VÁLLALJA! És mielőtt azt hinnéd, blöffölök, rendszeresen jártam egy időben luxus prostituáltakhoz, és az ilyesmi tiltólistás volt a normálisabb rétegnél, de ha mondjuk sperma lenyelést kértem volna, akkor azt sem "kis pénzért" ahogy te fogalmaztál, hanem SOKÉRT!


Maradjunk annyiban, hogy nagyon nem keveset hagynak ott az ilyen beteg perverz állatok, akik eleve ilyen kívánságokkal érkeznek. De amelyik lány ezt bevállalja, az meg is érdemli... Ismerek én normális prostikat is szerencsére, akiknek az egészségük is megmaradt a sok pénz gyűjtögetése közben.

2019. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ja és hozzá kell tennem, bármilyen meglepő is, a normális(!) prostik (tehát akik nem útszéliek) nagyon nagy százalékánál egyébként a sperma lenyelés is tiltólistás!


Magyarázat: a HIV vírusnak mindegy, hogy alulról vagy felülről jut a szervezetbe, ugyanúgy kifejti hatását!

2019. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%

e/r!


Remélem azzal tisztában vagy, hogy még az igényesebb prostituáltak is hamarabb nyúznának meg élve, mintsem hogy hagyják, hogy elvedd a munkájukat...

Képzeld, Ők ezt önként választották és minden joguk megvan ahhoz, hogy árulják a testüket, hiszen az Ő testük és nem a Tiéd!

Tudod nagyon kevés ma már, az internetnek hála, az olyan eset amikor valakit kényszerítenek a szexmunkára, sőt a strici szakma is szerencsére haldoklik, egyre több a szabadúszó lány.

Szóval azt támogatom, hogyha a bűncselekményeket elkövetők elővételét szorgalmazod, de azt ne akard megmondani, hogy legális kórülmények között ki milyen szolgáltatást nyújthat!

A legtöbb lakásos lány/nő pedig majdnem legálisan jár el, csak éppen szeretnek adót csalni... Ezt kérlek nekik ródd fel!


Valamint sz@r dolog a poszttraumás stressz, nekem mondjuk az gimi és egyetem miatt van, de elismerem emiatt sajnálom azokat a lányokat akiknél esetleg jelentkezik valami bunkó miatt... Ugyanígy sajnálom a katonát is, akinél jelentkezik a háború után, vagy a tűzoltót aki nem tudta kihozni a gyereket és ez kísérti, stb.

De ettőlmég nem gondolom, hogy mondjuk be kellene tíltani ezeket a munkákat, tevékenységeket, mivel hasznosak és bár mint írtam sajnalom Őket, de Ők vállalták a kockazatot amikor prostinak, katonának vagy tűzoltónak álltak.


Amúgy hihetetlen, hogy úgy állítod be mintha hatalmas empátiával rendelkeznél, pedig az a helyzet hogy ez nincs így és az érzelmi inteligenciád is alacsony.

Különben a társadalomból kivetett szűz, szerencsétlen férfi helyébe is bele tudnád magad képzelni, de Te csak ítélkezel.

Miért ne élhetne egy férfi a lehetőséggel, ha egy nő önként ajánlja magát pénzért?

Én szerintem itt senki nincs kihasználva, mert mindenki azt kapja amit akart, de amúgy néhány nő szemében miért alap, hogy itt a férfi, vagyis a fizető fél a kihasználó?

Azt az álláspontot miért nem osztja senki, hogy a nő él vissza a férfi biológiájával és kifosztja?

Persze én sem ezt gondolom, csak érdekes, hogy miért nem ez az alapfelvetés, mert nem gonoszabb mint a Tied, kedves e/r.

2019. jan. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!