Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkos gondolataim vannak,...

Öngyilkos gondolataim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitűztem valamit célnak és úgy néz ki teljesen alkalmatlan vagyok rá. Pedig az az álmom. Az a mindenem. Semminek, emberileg nullának érzem magamat hogy nem sikerül... Holnap lesz még egy dolog ami megállapítja hogy biztos nem de szerintem nem. Ilyenkor mit lehet tenni? És pluszban még mentális és testi bajaim is vannak.. az éjjel semmit nem aludtam, szorongok és kétségbe vagyok esve:( A környezetemmel ingerült és flegma vagyok de belül sírok , egyszerüen nem lehet hogy az élet nem adja ezt meg nekem.. Egyszerűen csak valami tuti módszer kéne amivel teljesen kiiktatom magamat ebből a világból, és a szeretteim fejéből is hogy ne bánkódjanak utánam. Talán még az tart vissza.


De igazán nem akarok úgy létezni tovább hogy egy mihaszna parazita vagyok akinek az élete értelmetlen. Segítsetek akár egy jó vagy egy rossz szóval mert ezt egyszerűen nem birom elviselni.



2019. jan. 8. 08:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Remélem hogy egy türelmes normális ember mellett (amilyen az oktatóm lesz) már jobban fogom tudni vinni a kocsit. Konkrétan nem tudtam kanyarodni és majdnem belementem egy oszlopba, annyira idegesített.
2019. jan. 8. 08:54
 12/26 anonymousreview60 ***** válasza:

@#8 Kérdező:

"de tegnap egyik ismerősömmel megbeszéltük hogy gyakorlunk az ő autóján és teljesen katasztrofális lett." Szerinted.

"Igaz 2x voltam akkor “volán mögött”" Szóval szinte még soha. Ezen hiba kikészülni.

"Igaz hogy az az ismerősöm egy türelmetlen tajparaszt és bunkó is.. lehet az volt a baj." Nem lehet, hanem az volt. Borderesként, ha azt mondják rólad, hogy jó vagy, akkor jónak hiszed magad, ha rossznak, akkor rossznak. De ez nem ilyen egyszerű. Ráadásul az ismerősöd tudat alatt villogni akar(hat) a tudásával, nagyokosan oktatni akar téged.

"Szerdán megyek először az oktatómhoz" Erre koncentrálj!

"és szerintem ott is problémák lesznek." Önbeteljesítő jóslatokat ne csinálj!

"ha egy ilyen alap dolog se menne, kb fogyatékosnak feleslegesnek." Sok ember rendelkezik jogosítvánnyal, de nem mind. Ráadásul pont a te generációd mire középkorú lesz, az önvezető autó lesz a jellemző.


"Pedig az az álmom. Az a mindenem." Mi ez? Aligha a jogosítvány.

2019. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem akartam úgy odaállni az oktatóm elé első alkalommal mint egy sülthal. És nem forgalomban gyakoroltunk hanem a dunapláza parkoló tetején ahol nem parkolt más autó és nem is volt semmi.
2019. jan. 8. 08:55
 14/26 A kérdező kommentje:
72%os igazad lehet ;) köszi.
2019. jan. 8. 08:57
 15/26 anonim ***** válasza:

Először is, nem kezdünk el az ismerősünk ismerősével gyakorolgatni a parkolóban. Azért van az oktató, hogy megtanítson. Neki rendelkezésére áll a szaktudás, és az autóban a biztonsági felszerelések. (pótpedál)

Kezdj el valamit csinálni ami leköt. Új hobbi, tánc, vagy bármi. Könyvtár is jó lehet, vagy BÁRMI ami sikerélményt okoz.

2019. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
(35%-os valami megkeseredett tuskó, senki se foglalkozzon vele. Ne etessétek a trollt:)
2019. jan. 8. 09:22
 17/26 A kérdező kommentje:
Na már el is tűnt aminek el kellett... :)
2019. jan. 8. 09:46
 18/26 anonim ***** válasza:

Egy biztos a depressziót ha ki is növöd, elág sokáig tarthat mert én már hat éve depressziós vagyok.

És én is megbuktam a forgalmi vizsgán többször is és végül felhagytam a próbálkozással. Utolsó vizsgámon kanyarodáskor majdnem nekimentem egy teherautónak. Én azon túl hogy rájöttem hogy totál alkalmatlan vagyok a vezetésre, az oktatóm egy idegbeteg exrendőr volt aki laza könnyedséggel utáltatatta meg velem egy életre a volánt. Én egyébként szerintem nem vagyok hülye, és a környezetemben talán a legjobb műszaki/technikai érzékem van mindenhez de autót vezetni egyszerűen nem tudok.

2019. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
utolsó megértelek:)
2019. jan. 8. 09:52
 20/26 anonim ***** válasza:

Tudod mi az oktatók dolga? Megtanítani vezetni azt, aki még nem tud.

Nulláról kell kezdenie, ne aggódj, nem lesz gond.

Abból, hogy itt az egyik válaszolónak idióta volt az oktatója, még ne általánosíts, nem minden oktató állat.

Sok sikert!

2019. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!