Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkos gondolataim vannak,...

Öngyilkos gondolataim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitűztem valamit célnak és úgy néz ki teljesen alkalmatlan vagyok rá. Pedig az az álmom. Az a mindenem. Semminek, emberileg nullának érzem magamat hogy nem sikerül... Holnap lesz még egy dolog ami megállapítja hogy biztos nem de szerintem nem. Ilyenkor mit lehet tenni? És pluszban még mentális és testi bajaim is vannak.. az éjjel semmit nem aludtam, szorongok és kétségbe vagyok esve:( A környezetemmel ingerült és flegma vagyok de belül sírok , egyszerüen nem lehet hogy az élet nem adja ezt meg nekem.. Egyszerűen csak valami tuti módszer kéne amivel teljesen kiiktatom magamat ebből a világból, és a szeretteim fejéből is hogy ne bánkódjanak utánam. Talán még az tart vissza.


De igazán nem akarok úgy létezni tovább hogy egy mihaszna parazita vagyok akinek az élete értelmetlen. Segítsetek akár egy jó vagy egy rossz szóval mert ezt egyszerűen nem birom elviselni.



2019. jan. 8. 08:16
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Beszéltem már az oktatómmal és normális embernek tűnt, sokat viccelődött már egy 3 perces telefonbeszélgetés alkalmával is:D Remélem tanulékony leszek.. Holnap sokminden eldől.
2019. jan. 8. 11:26
 22/26 A kérdező kommentje:
Na szuperül ment minden szóval tényleg az ismerősömmel lehetett a baj..
2019. jan. 9. 20:44
 23/26 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy így alakult! :)

Legközelebb senki ne menjen gyakorolni az ismerősének az ismerősével..

Sok sikert, és kitartást! :)

2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2019. jan. 11. 08:02
 25/26 anonim ***** válasza:
Jó vezetést, jó gyakorlást és sok sikert! :D
2019. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
:) megvan.
2019. jan. 14. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!