Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok azért a hibás...

Csak én vagyok azért a hibás mert boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés
Boldogtalanságom forrása abszolút az hogy egyszerűen képtelen vagyok azonosulni azzal az élethelyzettel amiben jelenleg élek már évek óta. Teljesen másképp szeretnék élni, de erre sajnos jelenleg nincs lehetőségem és ráhatásom. Látom azokat az embereket, akik tök boldogok a kis életükkel, vagy egyszerűen csak elfogadják a dolgokat ahogy vannak. De én képtelen vagyok erre. Egyfolytában csak egy teljesen más életről ábrándozok. Ezért én vagyok a hibás hogy merészelek másra vágyni mint ami most van, mert a jelenlegi életem egyszerűen nem képesek kielégíteni az igényeimet? Egyedül én vagyok a hibás a saját boldogtalanságom miatt?
2019. jan. 22. 19:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A pálmafás tengerpart az pont olyan ami megvalósítható. Csak pénz kérdése.
2019. szept. 27. 08:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Az örök élet is megvalósítható, csak az elixírt kell megtalálni hozzá. Hajrá.
2019. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Erre hirtelen köpni nyelni nem tudok, mikor valaki ilyen butaságokkal traktál.


Örök élet nincs, mert ismerjük a biológia törvényeit, hogy ez egyszerűen nem lehetséges.


Viszont a tengerparti élet igen is megvalósítható pénzek.

2019. szept. 27. 12:26
 14/17 A kérdező kommentje:
*pénzel
2019. szept. 27. 12:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, azért te vagy a felelős. Nem baj az, ha álmodozol, de csak akkor, ha teszel is érte.

Én szeretnék eljutni a spicc cipőig. De ha csak a seggemen ülök, a lábam soha nem lesz erősebb. Ezért hát el kell járnom balett órára (ami most nincs, szóval itthon kell edzenem), de elfogadom, hogy még nagyon messze vagyok tőle.

2019. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mért nem írod le, hogy mi az álmod, mire vágysz? És miért nem jutsz közelebb hozzá?
2019. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék, hogy mi az az álom amihez sehogy nem tudsz közelebb jutni.

Lehet, ha leírnád akkor, mivel más szempontból és élethelyzetből látjuk, így tudnánk olyan tippet adni ami lendítene rajtad, de eddig nem gondoltál rá

2019. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!