Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem pofátlanság...

Szerintetek nem pofátlanság ennyire kicentizni az üzemanyag fogyasztást kölcsönkért autónál?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak kölcsönadtam az autómat egy három napos erdélyi kiránduláshoz. Cserébe csak annyit kértem, hogy tankolja vissza az általa elhasznált üzemanyagot. Indulás előtt kérdezte, hogy mennyi az autó átlag fogyasztása, és mondtam, hogy nekem 7.75 liter. Összesen 622 kilómétert ment vele, és, az autóban hagyta a benzinkúti számlákat. Pontosan 20, aztán 28.2 litert tankolt, tehát összesen 48.2 litert. Ez decire pontosan ugyanannyi, mint amilyen átlafogyasztást mondtam neki. Szerintetek nem fúrcsa ez? Rá szakadt volna az ég, ha esetleg kereken 50 literrel hozza vissza?

2019. jan. 27. 10:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%
Sóher és pofátlan.Én biztos teletankkal adtam volna vissza,ha már voltál olyan rendes hogy ideadtad az autódat,amit +620km-errel kaptál vissza.
2019. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Egy szarrágó jelentéktelen szárrágásán rágódni szerinted micsoda? :)
2019. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Étteremben sem fizetek kereken 4820 forintot, hanem 5ezret. Egy kölcsön adott autó nem ér ennyit?
2019. jan. 27. 11:24
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

"csak annyit kértem, hogy tankolja vissza az általa elhasznált üzemanyagot"


Ez megtörtént. Most miért pattogsz, hogy miért nem többel adta vissza? Honnan tudta volna, hogy te valójában mit akarsz, ha nem mondtad el neki??? :D:D

2019. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Ő korrekt volt. Te vergődsz ezen, mintha még plusz használati díjat is fel akarnál számolni. Sztem itt nem ő a sz...ágó, hanem te.
2019. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

"3napra kölcsönadok egy egymillió forint értékü kopó tárgyat, vállalva a kockázatot, hogy talán nem olyan állapotban kapom vissza ahogy odaadtam. Ezt ilyen sz@rrágással szokták meghálálni?"


Én egy több millió forintos autót adtam oda egy barátomnak teljesen ingyen. Még a benzinnel sem foglalkoztam. Hogy miért nem? Mert amikor nekem volt szükségem segitségre, akkor ő sem "számolt fel" költségeket.

Nálunk a "barátság" igy működik és nem pénz kérdése.

2019. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ja, jó kis barátság, hogy 500 forinton pörögsz...
2019. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem adnám kölcsön sehogy ,elő jön egy hiba és azon filózol hogy lehet széthajtotta a haver . Na de te még elvárnál potyát vagy ajándékot .
2019. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

Telitankkal adom oda, teli tankkal kérem vissza. DE alapvetően senkinek nem adom oda a kocsit.

De ilyen sóher társaságba nem akarnék tartozni

2019. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 veterán vas ***** válasza:
75%

Na most mi a bibi?

Az egyik haver, kölcsönadott egy másiknak az autóját. Mindkét fél, fair csávónak képzeli magát, miközben mindketten pitiáner filléreskedő módon gondolkodik.


Szóval, a zsák megtalálta a foltját. :D

2019. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!