Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van, aki sosincs...

Tényleg van, aki sosincs ébren éjszaka?

Figyelt kérdés

Nekem most is volt egy meló tegnap, és éjjel 2:10-kor küldtem át az anyagot a főnöknek, akkorra lettem kész. Amikor mondtam a többieknek, néhányan úgy néztek rám, mint egy ufóra. Kérdezgették, hogy hogy bírom bealvás nélkül. Pedig 2:10 még nem is túl késő. :D Reggel 7-ig is csináltam már projekttervet alvás nélkül, amikor aznap dél volt a pályázati határidő.


De tényleg, ezernyi oka van, hogy az ember nem tudja végigaludni az éjszakát, kénytelen későn lefeküdni, vagy extrém korán (2-3 körül) felkelni. Van, amikor szeretnék aludni, de nem tudok pl. nátha. És akkor a 2-3 műszakosokról nem is beszéltünk.


Ilyenkor a szervezet benyomja az adrenalint, és azzal lehet létezni, teljesíteni.


Azt hittem, ezzel mindenki így van, de kollégák mintha nem értették volna, milyen adrenalinról beszélek. Tényleg én vagyok az ufó? :D



2019. jan. 29. 17:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es_ "Én legtöbbször éjfélkor már alszok, de mondjuk 4:30-kor kelek, majd edzés, majd 2 munkahely... van hol elfáradni."


Az azért kemény! 5 órákat alszol?

2019. jan. 29. 20:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok: legtöbbször kidőlök 23 órakor, így valamivel többet. Mire beérek Budapestre fel is ébredek, addig félálomban vagyok. Pénteken már nyűgös vagyok, de szerencsére szombaton tudok 9-10-ig is aludni, így akkor megint rendbe jön a lelkivilágom.
2019. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!