Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki egyetemen ne...

Van olyan, aki egyetemen ne volt kitűnő, esetleg csúszott is valamennyit, mégis, mikor végzett, el tudott helyezkedni, tudott valami karriert építeni, végső soron egy stabil egzisztenciát és tisztességes életet?

Figyelt kérdés

Sajnos csúszok és úgy érzem nem megy ez nekem. Van egy jó közösség amibe belépte,, de ők inkább a szak elitej, én meg bukdácsolok. Segítséget nem merek kérni, mert gimiben végég kitűnő voltam, sosem kellett, illetve szüleim is maguknak valók, inkább mindent megcsinálnak maguk, nehogy másvalakire szoruljanak rá.


Így is lehet tisztességes életem később? El tudok helyezkedni majd, lehet rá esély, hogy majd ha végzek, legalább egy minimálisan is érdekes munkát végezhessek és legyen időm és pénzem arra amire szeretném (hobbi, barátok, saját fejlődésem pl nyelvek tanulásam utazás)



2019. ápr. 13. 11:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Más ember nem érdekel alapjáraton. De ami infóm van az a néhány ember is ezen aggódik.


De nem azon van a hangsúly hogy kitűnő legyek hanem hogy ezzel el lehet-e helyezkedni

2019. ápr. 13. 19:52
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen, erre mondtuk már sokan, hogy ez egy iszonyú debil kérdés.
2019. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Milyen mérnökin vagy? Az állásinterjún maximum rákérdeznek, hogy miért tartott ennyi ideig, arra nyomhatsz egy sablon választ. Ha nem tűnsz teljesen inkompetensnek, netán még nyelvet is beszélsz, akkor senkit nem fog zavarni pár plusz félév. Ha meg már bekerültél valahova, onnantól csak rajtad múlik.


Most arra koncentrálj, hogy befejezd a tanulmányaid, utána ráérsz aggódni. Saját tapasztalatból írom jótanácsként. Előre nézz, ne azon merengj, hogy mit kellett volna másképp csinálni.

2019. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az apámnak 8 általánosa van. Mégis vállalkozó, és sikeres.
2019. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2023. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!