Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy miért van...

Van ötletetek, hogy miért van ilyen a lányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este a mosásból pakoltam el a lányom ruháit, és a bugyijai, zoknijai között észre vettem valami furcsa dolgot. Jobban megnézve láttam, hogy egy símaszk. Kicsit ledöbentem és megijedtem, hogy miért van neki ilyenje? Titokban szerezhette, mert senkinek sem volt róla tudomása a családban. Nem szóltam neki, csak visszatettem, mitha meg sem tudtam volna. Azóta is ezen agyalok, hogy mire kellhet neki? Belekeveredett valami rosszba? Eddig semmi baj nem volt vele, sohasem csinált rosszat. Most 19 éves, gyakran járnak el a barátaival, barátnőivel. Esetleg lenne ötletetek, hogyan és mit lépjek erre? Nektem már volt hasonló esetetek?

2019. ápr. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
34%

A szexuális tapasztalataik elején levő, vagy szigorú erkölcsi normák szerint nevelt fiatal nőkből néha félelem vagy prűd reflexek törnek elő, melyek gátolják őket az orális szex felszabadult akarásában. Ugyanakkor ezek a körülmények félénkké is teszik abban a nőt, hogy megmutassa nemi szervét a partnerének, illetve abban, hogy valaki (a férfi) lássa, amint a férfi nemi szervvel bánnak. Ezért van az, hogy az esetek többségében a nők behunyják szemüket. Ez viszont nem jó megoldás, mivel a szeretkezés egy showműsornak is felfogható, amelyhez ugyan nem kellenek reflektorok, de egy szűrt fény mindenképpen szükséges.

Ezeknek a félénk és prűd hölgyeknek azt lehet tanácsolni, hogy viseljenek olyan álarcot, amely arcukat az orr és a homlok között eltakarja. Az álarc olyan benyomást kelt bennük, hogy nem látja őket a partner. Az álarc segítségével egy félénk nő is könnyebben ellazul és bátrabbá válik.

Az férfi, aki egy álarcos nővel folytat kunnilingvációt, úgy érzi, hogy egy idegen legbelső titkaiba hatol be. Amikor pedig ez az “idegen álarcos” hölgy veszi szájába az illető férfi nemi szervét, az álarc egy kis pikantériát kölcsönöz a férfiban a jelenetről alkotott képnek.

2019. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
este mikor megjön rákérdezek
2019. ápr. 13. 15:31
 23/55 anonim ***** válasza:
20%

Lehet csak tervez(ik), készül(nek) a bűncselekményre...


[link]

2019. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld fel a maszkot, hogy mit érzel... ;)
2019. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
remélem nem olyan butus hogy rablást vagy hasonlót tervez. még sohasem csinált semmi rosszat, jó baráti köre is van
2019. ápr. 13. 15:43
 26/55 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne kérdezz rá, biztos, hogy csak szexhez használják különben jobban eldugta volna.


Vagy lehet hogy ő lesz az új batman.

2019. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Na kimostam a maszkot, rátettem a szárítóra száradni. Mikor meglátta úgy tett, mint aki meglepődik, hogy ilyet lát. Mikor viszont mondtam neki, hogy a fiókjában találtam, elkapta a szárítórol, és közölte, hogy egyik haverjától kapta és semmi közöm sincs ahhoz, hogy miért van nála. Eddig minden ilyen témában megtudtam vele beszélni a dolgot, de amikor említettem a szexes dolgot, csak annyit mondott, hogy ez beteges, és neki eszében sem jutna ilyen.

Lenne ötletetek hogyan tovább?

2019. ápr. 13. 21:32
 28/55 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehetnek titkai. Nyilván letagadja, nem veled akarja megvitatni. Annyira biztos ismered a lányod hogy tudd, nem arra használja, hogy embereket terrorizáljon.
2019. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy ő csak is legális dologra használja. De mikor először került testközelbe a barátjával, azt is elárulta velem, hogy már meg volt az első szex, és tanácsot is kért tőlem, én meg azért szívesen adtam neki, mivel nagyon-nagyon jó a kapcsolatunk egymással. De akkor ezt a maszkosat miért nem vallotta be?
2019. ápr. 13. 23:27
 30/55 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy Tiah-t utanozza?? Rengeteg baratnom postol kepeket Tiah maszkban, van aki halloweenre is beoltozott. Kerdezd meg ismeri e, a radioban hallottad vagy valami.
2019. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!