Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy miért van...

Van ötletetek, hogy miért van ilyen a lányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este a mosásból pakoltam el a lányom ruháit, és a bugyijai, zoknijai között észre vettem valami furcsa dolgot. Jobban megnézve láttam, hogy egy símaszk. Kicsit ledöbentem és megijedtem, hogy miért van neki ilyenje? Titokban szerezhette, mert senkinek sem volt róla tudomása a családban. Nem szóltam neki, csak visszatettem, mitha meg sem tudtam volna. Azóta is ezen agyalok, hogy mire kellhet neki? Belekeveredett valami rosszba? Eddig semmi baj nem volt vele, sohasem csinált rosszat. Most 19 éves, gyakran járnak el a barátaival, barátnőivel. Esetleg lenne ötletetek, hogyan és mit lépjek erre? Nektem már volt hasonló esetetek?

2019. ápr. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
én még sohasem láttam hogy valaki ilyen maszkban fényképezkedett volna
2019. ápr. 18. 08:33
 32/55 anonim ***** válasza:
Gondolom ha gyereked van akkor mar nem vagy abban a korosztalyban hogy instagrammoz aktivan
2019. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
instagramot nem de Facebookot igen
2019. ápr. 18. 15:22
 34/55 nemaRendőrség ***** válasza:
Facebookra már senki nem posztol képeket
2019. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
52%

Hát én is szexuális dologra gondolnék.


Rengeteg fétis létezik.


Belőlem se nézné ki akárki, hogy szeretem a szex alatti fujtogatást (párom teljes erejéből - semmi bajom)

S ez csak egyik.

Míg a kinézetem az aranyos elegáns kislány,aki edzésben tartja magát, legbelül nem igazán "ártatlan".

Az én szüleimnek se volt sose gondjuk velem s se cigi, se kávét nem fogyasztok mai napig se, pedig lassan 30leszek.


De ha annyira zavar megkérdezheted tőle.

Amikor még anyumnál laktam, megtalálta a nyakörvet... Mivel nem szeretne lakásba állatot engem egyből leállított, amikor haza mentem s kérdőre vont "mi ez kislányom?"

😂 Tudtam mire gondol, ő viszont nem számított az őszinte válaszra. Most már nevetek ezen, de akkor vörös volt az egész fejem.

2019. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@35

Majd minden nő szereti ha folytogatják szex közben

2019. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
már kérdeztem, nem adott rá választ. csak azt mondta, hogy egyik barátjától kapta. hát jó lehet hogy csak fétis, de egy símaszkról nekem elsőre a rablás, betörés és az illegális dolgok jutnak eszembe.
2019. máj. 1. 18:50
 38/55 anonim ***** válasza:
Anyukámmal kibeszéltem, amikor először feküdtem le a barátommal, stb. De arról már nem meséltem, hogy milyen fétis dolgokat próbáltunk ki, pl kikötözés, szerepjátékok. Sose mesélnék neki erről.
2019. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom....Már nem azért, de ha az anyám random rákérdezne, szex közben használom-e pl. a símaszkomat, én is letagadnám, mert a családtagjaim pont nem azok az emberek, akikkel ki akarom beszélni a szexuális életem. Másrészt jó, hogy ennyire bízol a gyerekedben, aki elmondásod szerint soha nem csinált semmi rosszat, mégis találsz egy maszkot a szobájában és egyből a legrosszabbra gondolsz, hogy biztos valami rablásban vagy gyilkosságban vagy mit tudom én még miben vett részt...És még ezután csodálkozol, amiért nem számol be mindenről :D Bár még mindig nem értem, miért kéne beszámolnia arról bárkinek is a szüleinek, hogy most épp vett egy szexjátékszert vagy egy új ruhadarabot vagy bármi..

Szerintem keress valami hobbit, mert nagyon unatkozhatsz.

2019. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
oké, lehet, hogy a szexhez kell neki. De ezelőtt nem is hallottam erről a szex közben maszkos dologról, így nyilván először rosszra gondoltam.
2019. máj. 24. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!