Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy miért van...

Van ötletetek, hogy miért van ilyen a lányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este a mosásból pakoltam el a lányom ruháit, és a bugyijai, zoknijai között észre vettem valami furcsa dolgot. Jobban megnézve láttam, hogy egy símaszk. Kicsit ledöbentem és megijedtem, hogy miért van neki ilyenje? Titokban szerezhette, mert senkinek sem volt róla tudomása a családban. Nem szóltam neki, csak visszatettem, mitha meg sem tudtam volna. Azóta is ezen agyalok, hogy mire kellhet neki? Belekeveredett valami rosszba? Eddig semmi baj nem volt vele, sohasem csinált rosszat. Most 19 éves, gyakran járnak el a barátaival, barátnőivel. Esetleg lenne ötletetek, hogyan és mit lépjek erre? Nektem már volt hasonló esetetek?

2019. ápr. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Szia. Kiderült,hogy minek a maszk?

Én is tiah maszkra tippelnék, sokan hordják rendelnek nézd meg www.teamtiah.hu

2019. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

igen, lehet hogy TIAH példájára kell csak neki, ahogy az előttem lévő is írta.

De szerintem beszélgess el vele, hogy azért illegális dolgokra ne használja, de ha legális célra vette, akkor minden joga megvan ahhoz, hogy eltakarja az arcát.

2019. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
Lehet, hogy cosplayezik. Van egy ismerősöm, aki mindenféle pc játékok szereplőinek öltözik be és készít fotókat, és neki is van ilyen maszkja nem is egy
2020. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

a kérdező írja már le mi az igazság xd

megakarom tudni hogy a leányzó rosszlanyok domina vagy dohánybol rabló

2020. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék hogy mi lett ebből
2020. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!