Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy miért van...

Van ötletetek, hogy miért van ilyen a lányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este a mosásból pakoltam el a lányom ruháit, és a bugyijai, zoknijai között észre vettem valami furcsa dolgot. Jobban megnézve láttam, hogy egy símaszk. Kicsit ledöbentem és megijedtem, hogy miért van neki ilyenje? Titokban szerezhette, mert senkinek sem volt róla tudomása a családban. Nem szóltam neki, csak visszatettem, mitha meg sem tudtam volna. Azóta is ezen agyalok, hogy mire kellhet neki? Belekeveredett valami rosszba? Eddig semmi baj nem volt vele, sohasem csinált rosszat. Most 19 éves, gyakran járnak el a barátaival, barátnőivel. Esetleg lenne ötletetek, hogyan és mit lépjek erre? Nektem már volt hasonló esetetek?

2019. ápr. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább azt kérdezném meg tőle, hogy miért dobta a szennyes közé? :D
2019. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
nem dobta a szennyes közé. a fiókjában volt a szobájában a zoknijai és bugyijai között.
2019. máj. 24. 21:01
 43/55 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor félreolvastam, elnézést.
2019. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Semmi gond.
2019. máj. 24. 21:53
 45/55 A kérdező kommentje:
Amúgy az azért bíztat engem abban, hogy tényleg csak szexhez kellett neki, hogy ha valami illegális dolgot csinált volna, akkor ennyi idő után már kereste volna a rendőrség.
2019. máj. 24. 21:55
 46/55 anonim ***** válasza:
Videó klippelben menő mostanában a símaszk vagy ilyen álarcok olyan mint az orvosi száj takaró.Vannak rajta különböző minták stb szerintem ilyesmiről van szó.
2019. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. előbb gondolnék a szexes dologra, mint a videóklipre a lányomnál.
2019. máj. 24. 22:26
 48/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam hogy videóklippben szerepelt hanem hogy csak úgy vett egy ilyet mert abban látta...stb.

De ha sexes dologhoz kapcsolódik akkor nyugodtan dobd át a lányod facebookját :)

2019. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
amúgy az igaz, én tartottam neki pár évvel ezelőtt felvilágosítást, hogy mire kell vigyázni szexnél, és adtam neki tippeket is, hogy hogyan kényeztesse a barátját kézzel-szájjal, de a maszkosat sohasem említette...
2019. máj. 24. 22:39
 50/55 A kérdező kommentje:
bocsi, utolsó válaszoló, de semmiképpen sem "dobom át" a lányom facebook-ját. Mert ha szexhez kell neki, az a saját dolga, nem akarom, hogy zaklasd őt, főleg hogy barátja van.
2019. máj. 24. 22:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!