Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenem megvan mégsem vagyok...

Mindenem megvan mégsem vagyok boldog. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most szembesülök azzal hogy vehetnék magamnak valamit de rosszabbat vehetnék vagy ugyan azt amim van tehát szükségét nem érzem hogy legyen, és nem találok semmit. Mindnem megvan de szükségem van valamire, szerintem boldogtalan vagyok. De mitől? Hisz mindent elértem az életben amire csak törekedik egy ember. Hogy találjam meg azt amire szükségem van a boldogságomhoz?

2019. máj. 12. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Jó nagy pofon. Az kéne.
2019. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jezus az egyetlen megoldas. Az igazi boldogsagot altak talalhatod meg. Ha tied Jezus tied minden. Ha nincs Jezus Krisztus a megvalto az eletedbe akkor nincs semmid mert amid most van pillanatnyi es elmulik ez szaz, millio szazalek. De ha Jezus a tied az orok elet a tied ami szazmillio evnel is tobb , vegtelen elet dicsõssegben a mennyben. Csak ehez Istenfelonek es Isten szeretonek es Isten keresõnek kell lenned
2020. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam vallásosnak, de hiszek istennek és szeretem. Dicsőítem a magam módján és tiszta szívemből hálát adok neki mindenért amit kapok. Elfogadok minden utat mit szán nékem az úr, mégis nap nap után boldogtalannak érzem magam. 20 èvig jártam biblia órákra nem azért mert kötelező, vagy mert hívtak hanem istenben kerestem a boldogságot. Én úgy érzem hogy mindenem megvan, magamnak soha nem kérek semmit ebből kifolyólag, csak másoknak. Mégis boldogtalan vagyok. Nagyon erős isten ereje mert bárhol is ütöm fel a bibliát bármilyen új ismerősnek is olvasok belőle az egész biblia elkezdi érdekelni. Nap nap után csodát látok, mégis az én csodámat nem találom.
2020. máj. 23. 08:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Orulok kerdezo, akkor lehet imadkoznod kellene masokert es ha vmit tudsz tenni ertuk es erzed h jo lenne megtenni akkor tedd meg.

Amikor masokert elkezdel tenni dolgokat , ugy ertem kimutatni Isten szeretetet h megismerhessek ot rajtad keresztűl akkor a csodák korát fogod elni.

Csak legyel bator es tegyel meg kis dolgokat"mert aki mast feludit maga is feludul".

Vagy motivaljon az Jezus hamarosan visszajon es addig tegyel meg mindent amit csak tudsz.. mert most amit megtehetsz kesobb lehet mar nem tudod megtenni

2020. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!