Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy rosszul esett,...

Normális, hogy rosszul esett, hogy nem engedtek előre?

Figyelt kérdés

16 vagyok , a minap történt meg, hogy a különórámra menet hirtelen megjött .(wc-n vettem észre) ezért bár csak 10 percem volt, átszaladtam betétért a mellette lévő boltba. Már eleve hülyén éreztem magam, hogy csak betétttel szaladgálok ott, de muszáj volt, nem ázhattam át. Mindenhol hatalmas sorok vannak, ahol egy kicsit kevesebben vannak megkérdeztem az előttem lévő nőt , hogy előre engedne e, megmutazva neki a betétet, meg hangsúlyozva hogy sietek.

Alig méltatott egy mogorva pillantásra, majd odacsapta hogy ő is siet.

(Nem sietett, aki siet az nem így sétál el a kasszától)

Így ott álltam 15 percet a sorban, egyszál betéttel a kezemben, lesokkolódva. Nagyon rosszul esett, majdnem el is sírtam magamy mert ilyenkor eleve érzékenyebb vagyok.

Mas esetben tényleg nem várnám el senkitől, de szerintem nyilvánvaló volt hogy bajban vagyok, nem kedvtelésből szaladtam át egy betétért. Mégcsak meg sem fordult a fejében, hogy előreengedjen ahhoz képest hogy kb 30 mp-t vettem volna el az életéből. Ti előre engedtetek volna?



2019. jún. 4. 23:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%

még gyerekesen gondolkodsz, éretlen vagy ilyen téren ami nem gond, hisz még nagyon fiatal vagy

főleg a fiatal korosztályból jellemző, hogy mindent most azonnal akarnak, sőt úgy gondolják az elkényeztetések miatt, hogy ez alapból jár is nekik


nem jár előny a boltban, még akkor sem ha épp meg van és SOS kell a betét, persze jól esik ha előre engednek, de emiatt ha már a sírás kerülget, ott valami nagyon nincs rendben a fejben, gondolom el vagy kényeztetve és régen a sírással szerezted meg amit akartál, emiatt ez egy berögződés


másnak is fontos a saját ideje és nem vagy előrébb való egy idegen számára, ez természetes is, nem kell boldog-boldogtalannal kedveskedni, mert a végén átvernek minket


idővel ha felnősz, akkor megkomolyodsz és érettebb leszel, akkor nem fogsz sírni minden apróságon ami rosszul érint :)

2019. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Altalában nem sírom el ilyen könnyen magam, de amimor megvan érzékeny vagyok... szerintem ez mindenkivel így van.

Mellesleg nem sírtam, csak majdnem.

És nem vagyok elkényeztetve köszi.

2019. jún. 24. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!