Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ráhívhatom a szomszédomra a...

Ráhívhatom a szomszédomra a rendőrséget ha az erkélyen füvezik és nálunk is folyton áll a füst a lakásban miatta? Csinálnának valamit?

Figyelt kérdés
Nem az zavar, hogy drogozik, hanem, hogy folyton vagy cigizik vagy füvet szív és az egész lakásunk bűzlik miatta. Én meg asztmás vagyok és megfulladok tőle. Már szóltam többször kedvesen, elmagyaráztam mi a helyzet. Megígerte, hogy nem csinálja. De nem változik semmi. Elviselhetetlen. Plusz az erkélyen száradó ruháink is iszonyú büdösek lesznek tőle. Ami szinten nagyon zavaró.
2019. júl. 24. 21:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Hívd ki a rendőrséget, hátha utàna jól megagyal.Jogosan!

A sajàt teraszán, erkélyén akkor cigizik amikor akar, nem te döntöd el, ezt értsd meg.

2019. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyen primitív, önző, gusztustalan emberek miatt tart ott a világ ahol tart. Nem kell magadból kiindulni. Talán nem mindenki olyan bosszúálló mint te! És elgondolkozik ha kellemetlenség éri, hogy nem éri meg. Mert egymásra odafigyelve is lehet békességben élni. Hidd el én nálad sokkal kreatívabb vagyok. És el válogatott módon tudnám megkeseríteni és ellehetetleníteni a szomszédom életét. Csak nekem nem ez a célom és nem is szeretnék ilyen mélyre sűlyedni. Az olyanok mint te nem valók társadalomba. Ennyi. Az egészségemért viszont küzdeni fogok és nem hagyom, hogy más szórakozásától én fuldokoljak bunkókám!
2019. júl. 26. 10:05
 13/23 A kérdező kommentje:

"Jogosan megagyal" a fizikai erőszak maximum a te fejedben jogos dolog. Nekem ez pont megérné mert utána kilakoltatnák. Már történt ilyen. Ahol régen laktam egy kislányt szájbavágott a szomszédja. Költöznie kellett! A fű fogyasztás és birtoklás szintén nem legális dolog, ha eddig azt hitted volna. Azt nincs joga a saját lakásában sem csinálni nemhogy telifüstölni vele a szomszédai lakását! A válaszaid pedig 0% ban hasznosak

Így találhatnál valami más szórakozást is magadnak mint a trollkodás. Nem szánalmas primitív drogosok és dohányosok válaszaira vagyok kiváncsi!

2019. júl. 26. 10:12
 14/23 A kérdező kommentje:
Meg fogsz lepődni az utcán is nagy ívben szoktam kikerülni a dohányosokat! Dohányozni egy rossz szokás! Nem kötelező dolog! Van lehetőség úgy intézni, hogy ez másokat ne zavarjon! Nem véletlen, hogy szerencsére már megállókban és kocsmákban éttermekben sem lehet!
2019. júl. 26. 10:16
 15/23 anonim ***** válasza:
13%

sűlyedni=süllyedni


Ha màr ennyire kritizáltad valaki helyesírásàt :)


Hidd el, bárhova mész, fogsz dohányzókkal találkozni.

Költözhetsz bárhová, dohànyosok mindig lesznek.


Tudod, ugye kitiltották az éttermekből, szórakozóhelyekről a dohányzást.

Itt lakom a Mátra aljàn.A büfésoron, Mátrafüreden ki vannak téve a hamutálcák, és kajálni lehet ott!

Na, mégse háborog senki.

Nehogy màr a kàvémhoz állva kelljen rágyújtani...Menj arrébb, vagy amikor cigizik, ne menj ki az erkélyen/teraszon.


(Lehet könnyen dumàlok kertes házból nagy udvarral, de képzeld el, a lànyom társasházba született, később költöztünk.Köszönjük, jó egészségnek örvend)

2019. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

Jav. :

erkélyre

teraszra


Bocs.

2019. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A saját lakasomban áll minden helyiségben a füst miatta!!!! Nem a dohányzással van a baj, hanem a bunkó neveletlen emberekkel akik azt hiszik nekik mindent lehet mások rovására. Attól, hogy pár vendéglős ezt megengedi még nem ez a normális. Kepzeld vannak akik rendszeresen lopnak boltokból. Akkor neked is lehet? Meg elfogadott dolog mert Jóskát még sosem kapták el? Gratulálok. Gyereket sem tudom minek csinál aki nem szereti. Mert aki az orra alá füstöl az egy önző barom. Jó az egészsége? Az majd felnőttkorára derül ki mennyit ártottál neki a füstöléssel. Mindenesetre elég ciki ha valakinek felnőtt korára is ennyi esze van, hogy arra költi a pénzét, hogy büdös, igénytelen és beteg legyen. A szadadidejében meg itt trollkodjon arctalanul, névtelenül, értelmetlenül 😝 Taps!
2019. júl. 26. 14:18
 18/23 A kérdező kommentje:
Nehogy már a kávédhoz állva kelljen rágyújtanod? A másik meg hányja ki a belét a füstöd szagától mert olyan lusta vagy, hogy a seggedet sem vagy képes felemelni. Elkepzelem a látványt. Komolyan szánalmas, és még szaporodik is.....elkeserítő 😝
2019. júl. 26. 14:20
 19/23 anonim ***** válasza:
12%

De szerinted bárki is megmondhatja bárkinek, hogy otthon mit csinálhat és mit nem?

Nem fogja bent szívni, nem fog leszokni.

Neked annyit fognak mondani, hogy ne kintre teregess, csukd be az ajtót/ablakot.Nem vicc, ezzel nem fognak foglalkozni, nincs rà törvényi szabályozás.


Szeretünk kijárni Erdélybe, páromnak nagyon jó barátai élnek kint.

Tavaly elmentünk egy full extrás strandra, van egy olyan medence, ahol bárszékek vannak a medencében, ott a bàr, és hamutartók vannak.Igen, jól esett a hideg sör mellé rágyújtani.(keress rá, Nagyvárad utàn van, egy tízemeletes hotel része) Akit zavart, nem arra úszkált, màsrészt nem mindenki akad fenn ilyan aprósàgokon mint te.

Amíg elszív egy cigit, kötve hiszem, hogy nálad állna bent a füst.Dohànyosként màr csak tudom.

És nem a zàrt lakásban szívtuk míg társashàzban éltünk, tehàt nem a gyerek mellett, hanem a lépcsőházban, mert nekünk nem erkélyes lakàs volt.

Persze mostmár màs a dohànyzás így, hogy kertes hàzban élünk.

2019. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Neked valami nagy gond van a felfogásoddal. Dohanyozni joga van, csak bunkó parasztság. Füvezni viszont ebben az országban sehol nincs joga! Így ha mégegyszer barmilyen füst bejön a lakasba feljelentem. Mivel rendszeresen szív majd talalnak nála egy kis füvet a lakásában és a vérében is. Ennyike! A primitív igenytelen dohanyosok nem érzik milyen büdös a füstjük. Ezt a bűzt szívkd a szádba és tragyaszagú a lehelleted. Neled persze virágillat ami a másik ember lakásaba bemegy. Mert már rég nincs szaglásod, azt elvette a cigi. Egyébként meg mit nem lehet azon felfogni, hogy beteg a tüdőm és befulladok a füsttől? Majd pár év múlva ha copds leszel a dohanyzásttól vagy rákos megtudod milyen fuldokolni. Feküdtem már mellkassebeszeti osztalyon sok rákos között. Tudod mind sírtak, hogy ilyen ostobák voltak. És már nem mindegyikük él, hiába műtötték meg őket. Majd te is fogsz sírni! Akkor legyen ekkora a szád. Ők sem gondolták, hogy ez lesz a vége. De mindig ez lesz. Vagy rák, vagy copd, vagy agyvérzés, vagy érszűkület és láblevágás. Majd akkor eldöntheted ki a gáz? Az aki még fizetett is ezért. :D
2019. júl. 27. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!