Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ráhívhatom a szomszédomra a...

Ráhívhatom a szomszédomra a rendőrséget ha az erkélyen füvezik és nálunk is folyton áll a füst a lakásban miatta? Csinálnának valamit?

Figyelt kérdés
Nem az zavar, hogy drogozik, hanem, hogy folyton vagy cigizik vagy füvet szív és az egész lakásunk bűzlik miatta. Én meg asztmás vagyok és megfulladok tőle. Már szóltam többször kedvesen, elmagyaráztam mi a helyzet. Megígerte, hogy nem csinálja. De nem változik semmi. Elviselhetetlen. Plusz az erkélyen száradó ruháink is iszonyú büdösek lesznek tőle. Ami szinten nagyon zavaró.
2019. júl. 24. 21:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére Magyarorszagon a kormány nem támogatja a dohányzást! Ciki a cigi! És végtelenül ostoba aki dohányzik! Egyébként az e cigit is feltaláltak. Ha keptelen leszokni szívja azt és kímelje meg a környezetét. Vagy ne költözzön társashazba! Nálunk ezt a parasztot leszámítva lemennek a lakók az utcára és a kapitól 5 méterre cigiznek, hogy ne szálljon senki lakásába. Képzeld így is lehet!
2019. júl. 27. 22:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező... durva, hogy hány embernek van átlag alatti intelligenciája (nem vicc). A kommentelőknek szerintem a 70-es értéket sem ugorja meg.


Remélem, megoldódott a probléma! Ha gondolod update-olhatsz, kíváncsi vagyok, hogy mi lett végül, mert én is hasonló helyzetbe kerültem.


Pont az előbb írtam ki egy kérdést a hasist szívó szomszédom miatt, azzal a reménnyel, hogy hátha válaszolnak hasonló helyzetben lévők, de helyettük az okoskodók jöttek. Nem ítélek el senkit, mivel az értelmi fogyatékos ember nem tehet arról, hogy nem volt képes elvégezni az általános iskolát, de rohadt dühítő, ha beleszól az értelmes emberek ügyeibe.

(Persze most az jönne, hogy mindenkinek joga van a szólásszabadsághoz, de én sem fogok egy atomfizikusnak belekötni a munkájaba, csak azért mert jogom van hozzá).


A “jogom van valamihez” nem egyenlő azzal, hogy akkor mindenben helyzetre alkalmazhatom is, de ezek itt nem képesek relativizálni, mert te leszel a rossz, hiszen a másiknak joga van cigizni!


Nekem a szomszédom ugye hasist szív, elképesztően büdös, és beszivárog a lépcsőházból a lakásomba. A kérdésben azt is kifejtettem, hogy sajnos gyerekek is laknak a szinten, mire jött egy olyan hozzászólás, hogy “és mi van akkor?”



Keserves, hogy ilyen emberek rontják a társadalmat. De gondolj mindig a természetes szelekcióra, aki drogozik, az valszeg belehal, de ha nem, akkor legfeljebb az elmutálóditt génjeit adja tovább, és az utód fog meghalni. Igen, a probléma az, hogy az ilyenek teszik tönkre az értelmes emberek életét.

2021. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
en dohanyos vagyok sajnos..., l*szarom mas velemenyet, de ha cigizek es mennek mellettem persze hogy nem fustolok akkor epp, vagy keresek egy dohányzásra kijelolt helyet, ha meg ott is ram szolnak elkuldom a halal f*szara(volt ra pelda).... lehet igy is csinalni. szerencsére en akkor gyujtok ra amikor akarok, mivel en is kertes hazban lakok, ha pedig mokkos cigit akarok szivni félre vonulok egy magamban es elszivom, csak mert senkinek semmi koze hozza, es nem akarom mas emberek ellenszenvet kelteni vele, igy nem is tudjak rolam hogy fuvezek, masreszt meg az elővigyázatosság nem artott meg soha senkinek.
febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!