Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan közöljük normálisan a...

Hogyan közöljük normálisan a szomszédokkal, hogy nem lesz könnyű integrálódnunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 gyermekes anyuka vagyok, azért írok ide, hogy segítséget kérjek tőletek költözéses ügyben. Tehát mi Érdről fogunk Dunaújvárosba költözni 2 hét múlva, kertes házból panellakásba anyagi okok miatt. Sajnos a családunk nem igazán a nyugodt családok közé sorolható. Egy igazi harctérnek is nevezhetném, ahol 0-24 folyik a háború. Üvöltözve, ordibálva veszekszünk egymással folyamatosan sajnos, odáig elfajultak a dolgok. Mondhatni a stressz táplál minket, nem is emlékszem az elmúlt 20 évből egy napra amikor nem volt veszekedésünk. 8 éve elváltam férjemtől és most sikerült csak talpra állnunk szétköltözni. A 2 gyerek velem jön, az apuka pedig egyedül. Mivel házra nincs pénz, ezért természetesen panellakást választottam. Tudom nagyon jól, hogy ott síri csöndben kéne lennünk, de a gyerekeim miatt ez lehetetlen. A nagyobbik (18 éves) még talán tud magán uralkodni, bár ő is egy dúvad amióta kamasz, de a legrosszabb a kisebbik lányom (10 éves) Neveletlen ördög, sajnos egy percig nem volt időm nevelni, bevallom, és a ló túloldalára esett a dolog, ő a "parancsnok" a házban. Nagyon agresszív, BÁNT MINKET: üt, rúg, harap és fülsüketítően ordibál/sikít ha valami neki nem tetszik, ezért hogy ne generáljunk felesleges stresszt, sokszor ráhagyom a dolgokat végül. De nem mindig kerülhető el a konfliktus. Ezen a nyáron tényleg kezelhetetlen viszont. Sajnos nehéz rávenni a fürdésre, 4-5 naponta fürdik és 2-3 hetente mos hajat (viccen kívül!). Ha elküldöm vagy az apja elküldi zuhanyozni, sikít, üvölt ami a torkából kijön, ilyenkor a legagresszívabb. A kertes házban még csak-csak oké, mert a 4 fal közt történik, senki nem hallja más, de panelban ezt nem tehetjük meg, mert valaki ránk hívja a rendőrséget ha ez minden napos lesz. És jelenleg úgy fest mindennaposan fog ott is folytatódni az őrjöngés. Szóval segítsetek, biztos vagyok abban, hogy 2-3 év múlva teljesen kinövi az ilyen viselkedést, vagy panelban alkalmazkodik majd, de az nem a költözés után egyből fog megtörténni. Mit mondjak a szomszédoknak? Hogyan jussak kompromisszumra velük, hogy megértsenek bennünket?

2019. aug. 12. 20:33
 91/148 anonim ***** válasza:
98%
Nah.... volt már második kamukérdés a "fiadtól", legyen pár a szomszédoktól is, had legyen teljes a történet. :D
2019. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/148 anonim ***** válasza:
95%
Én leszarom, hogy kamu-e vagy sem, de azt a k-rva kulcsot rakd vissza a fürdőzárba, mert nem tudok meglenni azzal a tudattal, hogy nálatok nem lehet stresszmentesen zárt ajtóknál szarni! Nyugodt kakálást akarok! 💩😊
2019. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/148 anonim válasza:
95%
en olyan jot rohogok rajtad kerdezo. elbaxtad, idd meg a levet amit foztel magadnak👌 csak azert irtam ide, hatha csatolod a videot.
2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/148 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a moderátor anyja a kérdező és azért nem törli a kérdést! Nem hiszem el, hogy nem látja az ordas kamut!
2019. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/148 anonim válasza:
100%
jó lenne ha nem törölnék,a könnyeim potyognak a röhögéstől 😂
2019. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/148 anonim válasza:
100%
na mivan kerdezo, elfelejtettel irni mert elozeteabe vagy?🤔
2019. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/148 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a videót vágja épp.
2019. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/148 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam eddig, mert minek. Mindenki elkönyvelte kitalációnak, azt hiszik, hogy kamu, miközben nagyon nem és kéne a segítség. Nem fogom levideózni a lányomat pedig már majdnem eljutottam ma arra szintre. Hihetetlen szemét volt ma velem, szét is csipkedett, rúgott. Szomszéd is most már nem kihívta a rendőröket hanem személyesen beszéltem vele, szerencsére megértő volt. De mivel innen már csak a támadást kapom, értelmetlen a jövőben innen segítséget kérnem ehhez a problémámhoz.
2019. szept. 16. 21:24
 99/148 anonim válasza:
100%
a wc kulcsot odaadtad már a fiadnak?
2019. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/148 A kérdező kommentje:
Dehogy adom vissza a wc kulcsot. Nem fogok még egy ilyen veszekedést eltűrni, amit a lányom lenyomott. Végezze a dolgát szépen nyitott ajtónál, nem fogunk bejárkálni, maximum véletlen szoktam rányitni az ajtót ha nem tudom, hogy bent van. Ha tudom, akkor természetesen nem megyek be, vagyis próbálok nem bemenni. Lányom sem járkál be általában. Bár ma pont végezte fiam a dolgát és üvöltözött lányommal, hogy ő végzi a dolgát, de neki meg pisilni kell. De ez kivételes eset volt. De lényegtelen, már úgy is kidobtam a kulcsokat.
2019. szept. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!