Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan közöljük normálisan a...

Hogyan közöljük normálisan a szomszédokkal, hogy nem lesz könnyű integrálódnunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 gyermekes anyuka vagyok, azért írok ide, hogy segítséget kérjek tőletek költözéses ügyben. Tehát mi Érdről fogunk Dunaújvárosba költözni 2 hét múlva, kertes házból panellakásba anyagi okok miatt. Sajnos a családunk nem igazán a nyugodt családok közé sorolható. Egy igazi harctérnek is nevezhetném, ahol 0-24 folyik a háború. Üvöltözve, ordibálva veszekszünk egymással folyamatosan sajnos, odáig elfajultak a dolgok. Mondhatni a stressz táplál minket, nem is emlékszem az elmúlt 20 évből egy napra amikor nem volt veszekedésünk. 8 éve elváltam férjemtől és most sikerült csak talpra állnunk szétköltözni. A 2 gyerek velem jön, az apuka pedig egyedül. Mivel házra nincs pénz, ezért természetesen panellakást választottam. Tudom nagyon jól, hogy ott síri csöndben kéne lennünk, de a gyerekeim miatt ez lehetetlen. A nagyobbik (18 éves) még talán tud magán uralkodni, bár ő is egy dúvad amióta kamasz, de a legrosszabb a kisebbik lányom (10 éves) Neveletlen ördög, sajnos egy percig nem volt időm nevelni, bevallom, és a ló túloldalára esett a dolog, ő a "parancsnok" a házban. Nagyon agresszív, BÁNT MINKET: üt, rúg, harap és fülsüketítően ordibál/sikít ha valami neki nem tetszik, ezért hogy ne generáljunk felesleges stresszt, sokszor ráhagyom a dolgokat végül. De nem mindig kerülhető el a konfliktus. Ezen a nyáron tényleg kezelhetetlen viszont. Sajnos nehéz rávenni a fürdésre, 4-5 naponta fürdik és 2-3 hetente mos hajat (viccen kívül!). Ha elküldöm vagy az apja elküldi zuhanyozni, sikít, üvölt ami a torkából kijön, ilyenkor a legagresszívabb. A kertes házban még csak-csak oké, mert a 4 fal közt történik, senki nem hallja más, de panelban ezt nem tehetjük meg, mert valaki ránk hívja a rendőrséget ha ez minden napos lesz. És jelenleg úgy fest mindennaposan fog ott is folytatódni az őrjöngés. Szóval segítsetek, biztos vagyok abban, hogy 2-3 év múlva teljesen kinövi az ilyen viselkedést, vagy panelban alkalmazkodik majd, de az nem a költözés után egyből fog megtörténni. Mit mondjak a szomszédoknak? Hogyan jussak kompromisszumra velük, hogy megértsenek bennünket?

2019. aug. 12. 20:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy tegnap ki is költözött az előttünk ott lakó család, ezért már mától beköltözhetünk. Holnap fogunk akkor véglegesen odaköltözni. Ma viszont reggel elkezdtük a cuccok felét odavinni ami nem bútor és amit nem a költöztetők fognak holnap hozni. Miközben bent voltunk a panelban és rendezkedtünk be, én elmondtam lányomnak, hogy ha hazaérünk a kertes házba pakolás után, ma "randija van" egy külön matektanárral, mert az új iskolában sokkal erősebb a matek és el kell kezdeni készülni arra is. Erre úgy elkezdett üvöltözni és visítani, hogy az egész panel csak tőle zengett... Hiába mondtam hogy itt ne szabad, nem érdekelte, csinálta a cirkuszt mint a dúvad. Csapkodta a wc ajtót és az ő ajtóját, szóval gyorsan befejeztük a pakolást, és húztunk el onnan amilyen gyorsan csak tudtunk. A kocsiban és itthon is most folyamatosan őrjöng, nehéz lesz ez ott holnaptól a szomszédoknak, előre félek..
2019. aug. 18. 13:32
 62/148 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon remélem, hogy bosszúálló a lakóközösség és pokol lesz az életetek. Pont úgy, ahogy érdemlitek, ti emberi hulladékok.
2019. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 anonim ***** válasza:
100%

Orvos,azonnal.Szerintem skizofrén a gyerek vagy eltanulta tőletek.Ezt hallotta minden áldott nap,azt hiszi ez a normális.Szomszédok utálni fognak,mint a sz@rt.

Később komoly gondjai lesznek a gyereknek,most kell változtatni.

2019. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/148 anonim ***** válasza:
81%
Gyökerek vagytok a büdös dagadt kölköddel együtt. Agyonverném ha az en kölyköm lenne, nap mint nap, meg ráengedném a jéghideg vizet. Remélem az utcára kerültök.
2019. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
95%
Én a kölyköt lecserélném egy nagy papagájra a helyedben.
2019. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 A kérdező kommentje:
Itteni fejlemények: nagyon nehéz. Minden percben azon stresszelel hogy ne hívják ránk a rendőrséget. Tegnap megérkeztünk, minden korrekten ment egészen addig amíg ki nem derült hogy 1 éjszakát mellettem kell aludnia. Ekkor üvöltött nagyokat. Gyorsan előkaptuk a szobájába a matracot és a földre tettük, hogy akkor ott alszik amíg nincs ágya, ekkor elhallgatott. Este még összekapott valamin velem de gyorsan vége lett. De a mai nap.. a mai zuhanyzást (20 perce volt) végigsikította, sírta, üvöltötte. Zengett az egész panel, fülsüketítő volt, szomszéd átkopogott, megijedt és mégjobban, méghangosabban rákezdett. Végül mint akinek halálfélelme van úgy remeg azóta és nem merek hozzászólni, mert nagyon labilis jelenleg és tuti üvöltene ha megzavarnám. Nem tudom meddig bírjuk.
2019. aug. 20. 18:46
 67/148 anonim ***** válasza:
97%

Vidd el orvoshoz.Mit nem értesz ezen?????? Nem normális a gyereked,agyilag beteg.


Miért nem reagálsz a fontosabb dolgokra?Kezd kamu szagú lenni.

2019. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 A kérdező kommentje:
Ezek után az új iskolában biztosan felkeresem az iskolapszichológust, az igazható ajánlotta amikor bejelentkeztünk, hogy oda lehet fordulni, csak aklor nem érdekelt annyira. Nagyon remélem segít majd. Értem hogy kamunak vagy kitalációnal tűnik mert normális családban ilyen tényleg nincs, csak mi nem vagyunk normálisnak mondható család, és jelenleg ez a felállás...
2019. aug. 20. 18:58
 69/148 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted ki a halált érdekel, mik a fejlemények? Ennyire unatkozol? Inkább a gyerekeddel foglalkoznál te agyirokkant.


Mellesleg írd csak, én spec elég jókat röhögök rajta, ha kamu, ha nem. Azt várom, mikor verik be a képed, akár képletesen akár szó szerint.

2019. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés erősen kamuszagú. Azért, mert egy ilyen agyatlan családban SOHA nem merül fel, hogy másokat zavarni fog a viselkedésük.

És nincs az az anya aki csak ilyen higgadtan kezeli a fogyatékos kölyke dühöngését.

A panelban az is hallatszik ahogy fingasz... szóval sokáig nem maradtok ott,már ha nem kamu a kérdés. (az)

És garantáltan rátok hívják a rendőröket, a közös képviselőt, stb... Mert egy ilyen nyomorult pszichopata család nem ronthatja el mások pihenését, sem életkörülményeit. Nem tudom mit rugóztok a témán, a kérdező kitalált egy ilyen kamusztorit, és várja a kommenteket. Igen, én is írtam, verje ki rá. Egészségére.

2019. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!