Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan közöljük normálisan a...

Hogyan közöljük normálisan a szomszédokkal, hogy nem lesz könnyű integrálódnunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 gyermekes anyuka vagyok, azért írok ide, hogy segítséget kérjek tőletek költözéses ügyben. Tehát mi Érdről fogunk Dunaújvárosba költözni 2 hét múlva, kertes házból panellakásba anyagi okok miatt. Sajnos a családunk nem igazán a nyugodt családok közé sorolható. Egy igazi harctérnek is nevezhetném, ahol 0-24 folyik a háború. Üvöltözve, ordibálva veszekszünk egymással folyamatosan sajnos, odáig elfajultak a dolgok. Mondhatni a stressz táplál minket, nem is emlékszem az elmúlt 20 évből egy napra amikor nem volt veszekedésünk. 8 éve elváltam férjemtől és most sikerült csak talpra állnunk szétköltözni. A 2 gyerek velem jön, az apuka pedig egyedül. Mivel házra nincs pénz, ezért természetesen panellakást választottam. Tudom nagyon jól, hogy ott síri csöndben kéne lennünk, de a gyerekeim miatt ez lehetetlen. A nagyobbik (18 éves) még talán tud magán uralkodni, bár ő is egy dúvad amióta kamasz, de a legrosszabb a kisebbik lányom (10 éves) Neveletlen ördög, sajnos egy percig nem volt időm nevelni, bevallom, és a ló túloldalára esett a dolog, ő a "parancsnok" a házban. Nagyon agresszív, BÁNT MINKET: üt, rúg, harap és fülsüketítően ordibál/sikít ha valami neki nem tetszik, ezért hogy ne generáljunk felesleges stresszt, sokszor ráhagyom a dolgokat végül. De nem mindig kerülhető el a konfliktus. Ezen a nyáron tényleg kezelhetetlen viszont. Sajnos nehéz rávenni a fürdésre, 4-5 naponta fürdik és 2-3 hetente mos hajat (viccen kívül!). Ha elküldöm vagy az apja elküldi zuhanyozni, sikít, üvölt ami a torkából kijön, ilyenkor a legagresszívabb. A kertes házban még csak-csak oké, mert a 4 fal közt történik, senki nem hallja más, de panelban ezt nem tehetjük meg, mert valaki ránk hívja a rendőrséget ha ez minden napos lesz. És jelenleg úgy fest mindennaposan fog ott is folytatódni az őrjöngés. Szóval segítsetek, biztos vagyok abban, hogy 2-3 év múlva teljesen kinövi az ilyen viselkedést, vagy panelban alkalmazkodik majd, de az nem a költözés után egyből fog megtörténni. Mit mondjak a szomszédoknak? Hogyan jussak kompromisszumra velük, hogy megértsenek bennünket?

2019. aug. 12. 20:33
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
100%

Újabb kérdés a sráctól (videóval együtt) akit érdekel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező!

Ez nem megoldás!

Ha félsz elvinni pszichológiai kezelésre akkor tőrődj vele sokat!

Volt egy hasonló osztálytársam aki a nagymamánál többet volt mint a szüleivel.


Az is lehet, hogy azért ilyen a lányod,mert nem foglalkozol vele csak rákiabálsz,hogy "mostmár kuss legyen"


Nem kéne így beszélni vele,mert ha te így beszélsz vele akkor ő is így fog.

Ez nem élet,amit ti éltek,reménykedem én is,hogy bekopogtat a gyámügy,mert utálni fognak a szomszédok (ami teljesen érthető)


Ha elvennék tőled a gyerekedet akkor megoldódna a helyzet.

Ha elvinnéd végre egy szakemberhez akkor is,bár itt már az kevésbé segít...

Valamit tegyél,mert mi megírjuk neked amit gondolunk,de te semmit sem teszel,ne várd azt, hogy más nevelje meg a lányodat.


Ezeket a sorokat nem bántásból írtam ne vedd úgy kérlek!



További szép napot!

2020. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 anonim ***** válasza:
34%

Miért is lettem lepontozva?

Fáj az igazság?

2020. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
20%
Oke. Ez volt a hianyzo lancszem. Mark, a videozo kamaszfiu.
2020. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim válasza:
0%
....
2022. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim ***** válasza:
81%
Helyzetjelentést kérek!
2022. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szomszédok kinyírták őket...
2022. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
100%
Na megnevelted a kölyködet?
2022. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!