Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Házi karantén társasházban,...

Házi karantén társasházban, kimehetek a közös udvarra? Mik a szabályok? A szomszéd fenyegetőzik.

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam erre vonatkozóan megfelelő tájékoztatást és mindenki mást mond.

Külföldön jártam és 14 nap házi karantén vár rám. Rendőr eddig még nem jött, hogy megkérdezzem. Van egy nagy közös udvar, oda le szoktam menni sétálni és levegőzni néha. Meglátta ezt a szomszéd és nekiállt fenyegetőzni, hogy feljelent, mert elhagytam a karantént stb.


Akik társasházban töltötték a karantént, tudnak írni, mit lehet és mit nem? Elég irreális volna, ha nem használhatnám a közös udvart.



2020. aug. 4. 12:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
31%
Semelyiket, mindegy neked. Menj nyugodtan ki az udvarra, boltba is stb.
2020. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
61%

A lakast nemcsak nem hagyhatod el, hanem hozzad sem mehet senki. Aki bevasarolt, az ajtonal leteszi a cuccot.

Amugy nem logikus? Ha nemcsak emberek baszogatasa a celja, akkor miert mehetnel ki a kozos teruletre?

2020. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, azért levegőre had menjen már szerencsétlen. Ettől leszünk betegek, a bezártságtól, a levegő és a napfényhiánytól...
2020. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
30%
23-as, ezt mondjuk, menjen! Menjen mindenhova. Nehogy beteg legyen! :DDDDDDD
2020. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

És ha a lakást nem hagyhatom el, hogyan viszem le a szemetet? Hogyan veszem át a rendelésemet? Mint írtam, itt nem lehetséges, hogy ajtó elé teszi a futár, mert a folyosót zárják, ki kell mennem érte és métereket kell sétálnom, kinyitnom a közös ajtót, ami igen veszélyes!

Tehát haljak éhen a szemetemben, vagy hogy is van ez? :D

2020. aug. 4. 15:03
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kérdező. Menj ahova akarsz, miért nem érted meg. Menj nyugodtan. Meg van engedve.
2020. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
82%

Én komolyan nem értem itt egyes embereket, egyik sem tudott semmi konkrétat mondani, csak most kiélhetik valakin a frusztráltságukat és flegmáznak. A kérdező teljesen jogosan kérdezi, amit. Szeretne tájékozódni, normális hangnemben ír, erre jönnek egyesek, hogy majd nagy kővel megdobálják stb. Normálisak vagytok? Nem kellene meglincselni valakit azért, mert néha kimegy a közös nyílt területre, távolságot tartva másoktól, figyelvén a többiekre. Ez nonszensz.

Ha nem tudtok normálisan válaszolni vagy alátámasztani forrással, amit írtok, minek spammeltek ide?

2020. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
26-os, látom, nagyon pörögsz a témán. :D :D
2020. aug. 4. 15:11
 29/49 anonim ***** válasza:
29%
Válaszoltunk, nem is egy normális válasz jött. De szarik bele. Utánajárhatna, olvashatna róla, vagy ne adj isten felhívhatná a tetves koronavírus hotline-t, de nem teszi, inkább trollkodik.
2020. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
68%
29-es, de hát épp azt csinálja, utánajár! Azt kérdezi, tud-e valaki forrást linkelni, ami egyértelműen leírja, mi a szabály. A legtöbb ember itt is csak találgat. Amit linkeltek a TASZ oldaláról, nem egyértelmű. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek. Ha nem tudsz érdemben válaszolni, görgess tovább, veled is csak többen vagyunk.
2020. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!