Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Házi karantén társasházban,...

Házi karantén társasházban, kimehetek a közös udvarra? Mik a szabályok? A szomszéd fenyegetőzik.

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam erre vonatkozóan megfelelő tájékoztatást és mindenki mást mond.

Külföldön jártam és 14 nap házi karantén vár rám. Rendőr eddig még nem jött, hogy megkérdezzem. Van egy nagy közös udvar, oda le szoktam menni sétálni és levegőzni néha. Meglátta ezt a szomszéd és nekiállt fenyegetőzni, hogy feljelent, mert elhagytam a karantént stb.


Akik társasházban töltötték a karantént, tudnak írni, mit lehet és mit nem? Elég irreális volna, ha nem használhatnám a közös udvart.



2020. aug. 4. 12:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
31-es és te válaszoltál, vagy idejöttél igazságosztót játszani?
2020. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
30-as, a rendőröket annyira érdekli, hogy 4 napja várom őket és egyszer sem jöttek még. Engem nyilván érdekel, mivel rólam van szó, de hogy te minek írsz ide, nem tudom. Inkább vásárolj be nekem, meg már összegyűlt egy nagy zacskó szemét, odaadom, leviheted. :D
2020. aug. 4. 15:16
 33/49 anonim ***** válasza:
17%

Jól van kérdező, nekem elég belőled. Megyek ki sétálni :D


[link]


Hívd fel őket és kérdezd meg.

2020. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
80%
Hali! mi is voltunk karanténban a negatív teszt megérkezéséig és nekünk azt mondta a rendőr, hogy nyugodtan kimehetünk a közös részre csak tartsunk távolságot és ne hagyjuk el az épületet.Ők is úgy voltak vele, hogy értelmetlen az egész, csak muszáj volt jönniük és ránk nézni. Menj le nyugodtan, a szomszédod meg elég vicces, mit csinálnak, börtönbe tesznek, mert kimentél levegőzni pár percre a közös udvarba? :D
2020. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
50%

A lakásodnak van egy bejárati ajtaja.

Azon nem mehetsz ki.

Ennyi.

2020. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
35-ös, forrás?
2020. aug. 5. 09:25
 37/49 anonim ***** válasza:
38%
Még mindig nem hívtad fel őket? :D Inkább szenvedsz? :D
2020. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
91%

35, hülyeség!

1. mi magunk kérdeztük meg a rendőröket, megmondták, használhatjuk a közös kertet a távolság betartásával amennyiben nem észlelünk magunkon tüneteket.

2. ha nem lépheted át a küszöbödet, hogy veszed át a rendelésedet, ételt, amit rendeltél, hogyan viszed ki a szemetet? Ne túlozzunk már!


37, attól még hogy felhívja őket lehet szeretné látni a hatályos jogszabályt is? Esetleg odadugni a feynyegetőző szomszéd orra alá? Mit parádézol még mindig a kérdés alatt?

2020. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
85%
Alpári vagy, 39-es. Én nem találtam meg a jogszabályt, de elmondtam, mit mondott nekünk személyesen a rendőr, szerintem elég nagy segítség, legalábbis a beszólogatásaidhoz képest biztosan az.
2020. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
87%
Látom már törölték is a 39-est. Ennyire volt hasznos és udvarias a válaszod! ;)
2020. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!