Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigányok költöztek a szomszédo...

Cigányok költöztek a szomszédodba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyiben változott meg azóta az életed,életetek?

2020. szept. 3. 19:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Hogy milyen rasszisták vagytok!
2020. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

31-es! Érdekes felvetés. A kérdés az volt, hogy hogy viselkednek a cigány szomszédok. Ha leírom, akkor meg rasszista vagyok? :D Született olyan válasz is, hogy semmi gond nincs velük, de ez épp annyira ritka, mint az olyan roma család, aki nem őrjöng. Egészen egyszerűen azért, mert a többsége nem hajlandó betartani az együttélés íratlan szabályait. Nem rasszizmus, tapasztalat. Nem romákból is van ilyen, épp elég, de a kérdés nem általánosan a szomszédokra vonatkozott.

Nyilván a többségnek volt már tapasztalata kellemetlen szomszéddal, de nem ez volt a kérdés, hanem hogy mit tapasztaltunk a cigányokkal. Hát ezt.

2020. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ahogy az előző leírta.
2020. szept. 15. 19:45
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ide költöztek, megnőtt a forgalom, jönnek a rokonok megnézni hogy mit fognak leélni hamarosan. Kidobtak egy rozzant rekamiét az udvarra azon döglik a családfő és a keltetőgépe. Szép ház ingyen volt nekik sajnos.
2020. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
22%
Mi vagyunk a cigányok, akik valakinek a szomszédjai lettek.
2020. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ha civilizált,az együttélés írott és íratlan szabályai szerint élni képes cigányok vagytok,akkor engem nem különösebben zavarna hogy a szomszédaim lettetek.De ha a kultúrálatlan,segélyből élő,ordibáló,zenedübögtető,alkoholista,igénytelen fajtából..akkor átkoznám a napot mikor odaköltöztetek.
2020. szept. 21. 18:13
 37/38 anonim ***** válasza:
82%

#36

Akár ilyen, akár olyan, de az ingatlanod már a negyedét sem éri és csak cigánynak fogod tudni eladni fillérekért.

2020. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaz. Ha huzamosabb ideig laknak valaki mellett cigányok akkor csökken az ára.

Viszonylag jó hely volt régen anno ahol laktam,(vidék, Miskolc) de 3 éve szomszéd cigans család, hát, azok se most fognak arrébb állni. Főleg, hogy tudjak, higy ok "biztonságos" helyen laknak, meg ilyenek. Szar, de ez van

2020. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!