Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigányok költöztek a szomszédo...

Cigányok költöztek a szomszédodba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyiben változott meg azóta az életed,életetek?

2020. szept. 3. 19:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%
Mióta cigók a szomszédaim nem unatkozom.Rendszeresen rám támadnak,megfenyegetnek,beszólogatnak.És még nekik áll feljebb.
2020. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%
Az a szomorú, hogy sehol sem olyan tökös a lakóközösség, hogy összefogva elkergessék a mocskos csürhét.
2020. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

A régi lakásunknál, alánk költözött albérletbe egy ilyen 5 tagú család. 2 javában felnőtt gyerekük volt és 1 általános iskolás, nálam pár évvel fiatalabb. (6 éve költöztünk el innen)

Hát.. rettenet sok gond volt velük, és mivel a lakás tulaja közeli barát, így még többről is tudtunk. Több havi tartozásuk volt állandóan, nem voltak hajlandóak sem fizetni, sem elmenni onnan, a bútorokban is kárt tettek. Nagyon büdös, állott szag volt náluk. Rettenet sokat veszekedtek és minden felhallatszott, sokat voltak részegek és mindig cigi lógott a szájukból.

Szüleim ablaka alatt előszeretettel cigiztek kint az erkélyen, főleg éjjeli órákban, ilyenkor hangosan beszélgettek, röhögtek és zenét hallgattak.

Majd egyszer csak lett egy kutyájuk, én olyan szinten sajnáltam azt a szegény párát! Cibálták, rángatták, volt, hogy leesett emiatt a lépcsőn, nem etették rendesen.. katasztrófa volt. Szerencsétlen állandóan sírt, ugatott, még éjjel is. Sokszor kizárták az erkélyre, mert addig sem kellett vele foglalkozni. Csak tudnám, mi a fenének kellett a kutya, mikor magukról sem tudtak gondoskodni..

A legkisebb csaj egyszer beszólt nekem, hogy a mi öreg kutyánk mennyit ugat.. Szegényem, 13-14 éves volt ekkor és tény, hogy néha, amikor jó kedve volt futkosott és ugatott, de ilyen "jelenet" nem fordult elő napi rendszerességgel, pláne nem órákon át.

Ők zajonghattak egész álló nap, éjjel és hajnalban is, az totál rendjén való és természetes, de ha véletlenül nálunk volt összeröffenés, már rögtön kopogtatták a plafonjukat.. pedig nem voltunk hangosak.

Utcán és lépcsőházban sem voltak képesek köszönni, a lépcsőházi ajtót sem bírták megfogni, hagyták, hogy az orromra vágódjon..

De a kutyájuk egyszer csak eltűnt, majd mi szerencsére költöztünk és utána pár hónappal később egy igencsak pedigrés kutyussal szelte a kislány a várost..

2020. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%
Egy éve költöztem társas házba, boldog voltam, hosszú ideje először. Igaz, csak albérlet, de húzós anyagilag, tavaly épült, gyönyörű, full luxus minden. Szomszéd néni király volt, már én is lenyugodtam harmincas éveim derekára. A néni elment, jöttek helyette fogalmam sincs miből cigányok. Fájó szívvel, de úgy döntöttem távozom. 0-24 őrjöngés. Tényleg. Reggeltől estig. Már mindent próbáltam, semmi eredmény. A következő az lenne, hogy már nem kérek vagy kérdezek hanem átballagok egy késsel. De életem ezen szakasza már mögöttem van, nem akarok újra bajba kerülni. Engedek én. Elmegyek.
2020. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoltam,az emberek 95%-ának ugyanazok a tapasztalataik.A mi szomszédunkba majdnem egyidőben költözött egy háromgyerekes magyar család,egy normál 3 szobás kádár kockába,és egy szintén 3 gyerekes cigány család egy 1 szobás parasztházba..1 héttel később jött a legidősebb fiuk a családjával,asszony+3 gyerek a ház folytatásában lévő "melléképületbe" valamikor terménytároló volt...Igazából mindkét család a magyar és a cigány is üvöltette a zenét hétközben este is nemhogy hétvégén..átmentem a magyarokhoz,tényleg szépen megkértem őket,tudom hogy fiatalok a gyerekek,zene,kiabálás stb..de én 4:40-kor kelek utána lehúzok 10-12 óra melót heti 6 napot általában,jajjj elnézést nem tudtuk hogy annyira áthallatszik,este 8 után nem lesz hangos zene.Ez azóta részükről így is van.Normálisan élnek.Nem úgy a cigányok,ugyanezt eljátszottam velük is,ők is azt mondták hogy visszavesznek a zeneordíttatásból,még elnézést is kértek..2 napig tartott,csütörtök éjjeli 2-kor hívtam a rendőrséget..ez az első eset volt,azóta már többször hívnom kellett,meg is büntették őket,emellet ordítva veszekednek,ordibálnak éjjel-nappal,a 3 kutyájuk állandó ugatásáról már nem is beszélve..nem foglalkoznak semmivel,ezeknek csak a zene,ital,semmittevés az életcéljuk.A házat lelakták,a gaz térdig ér az utcán az udvarukon,kertjükben dzsungel van,igénytelen semmirevaló "emberek"..Kollégák mondják hogy miért nem töröm őket össze,hatalmas termetű ember vagyok,sok éves boxoló múlttal a hátam mögött,miért nem..?Bár szívesen megtenném,nem akarom hogy engem húzgáljanak meg vagy vigyenek el a rendőrök a családom mellől..Tehát marad a rendőrök kihívása továbbra is..Ez az utca,a régi öreg szomszédok..csodás volt,öröm volt itt felnőni.Sosem gondoltam volna hogy egy rossz szomszéd,pár cigány így meg tudja keseríteni az ember hétköznapjait.
2020. szept. 4. 05:38
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Èn egyszer haverkodtam egy cigány családdal, ez lett belőle...


[link]


[link]

2020. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

Elköltöztem. Elhagyva gombokért egy 110 m2-es szuper házat.

Csak azt bánom,hogy vártam ezzel félévig.

Ezt követően a nyaralótelkünkkel szemben vették meg cigányok az ingatlant, azonnal elkezdtem hirdetni az enyémet. Ez már keményebb dió lesz, mert komoly balatoni nyaraló, nem akarom ezt is elpotyázni, de cigány szomszédsággal nem kapós.

2020. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Én már attól is rosszul vagyok, ha az utcánkban megjelennek. Hál'Istennek pont olyan környéken lakom, ahol nincs belőlük, de egyik nap estefelé óbégatást hallottam kintről, azt a bizonyos, sajnos jól ismert óbégatást. Persze, hogy egy cigó volt, láthatóan várt valakit, a kocsija mellett járkált, a kölyke meg az anyósülésen, később a volánnál. Folyamatosan vinnyogott meg visított, zengett az utca, a faszi meg hangosan pofázott neki. Alig vártam, hogy elkotródjanak, még ez a 20 perces műsor is kiidegelt. Szóval nagyon nem irigylem azokat, akiknek ezt nap mint nap hallgatniuk kell. Még az utcán is irritálóak, nemhogy szomszédként... Tisztelet a nagyon minimális kivételnek.
2020. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Akkor gondold el milyen lehet órákig hallgatni,majdnem napi szinten..Egy átok ez a népség.
2020. szept. 4. 21:20
 20/38 anonim ***** válasza:
92%

Van ezzel kapcsolatban egy vicc:

Melyik az a 3 szó, amit nem szívesen hallasz egy kisebbségi szájából?

-Jó reggelt, szomszéd!

Sajnos, valóban van egy jókora réteg belőlük, amely nem tud alkalmazkodni.

2020. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!