Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigányok költöztek a szomszédo...

Cigányok költöztek a szomszédodba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyiben változott meg azóta az életed,életetek?

2020. szept. 3. 19:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédaim rohadt arabok.... Ők se jobbak!
2020. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Kuss lett a fölöttem lévő lakásban, mióta az előző cigány tulajok felöl elárverezték és a mostani cigány lakók kivették. Múltkor a nő megkérdezte, hogy nem zavart-e, hogy fél 7 kor reggel mosogatott. Nem hallottam ugyan, de ha hallottam volna is leszarom, az előző lakók éjjel kettőkor bútort borogattak, a másik szomszéd régebben meg rendszeresen úgy hallgatott éjjel zenét, hogy 3 fallal arrébb összekocogtak a tányérok a konyhaszekrényben (mostanában kultúráltabban megy a dolog, mert egy időben naponta ráhívta valaki a zsarukat és megunta). Ehhez képest azt is leszarnám, ha éjjel porszívózna, az alapzajokat már fel sem veszem.
2020. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát mellettünk is laknak. Vagyis költöztek.lassan 3 éve

Nem egy leanyalom.az utca, a környék okes. A házat olcsón adtak el mert nem épp a legjobb volt. Így sikerült "idejonniuk"

Hangosak. Kiabálnak a gyermekükkel. Ami nem gáz, de más ne hallja már naphosszat.

Ilyen szar dízel autó van ami berreg. Reggel kellemes..

Illetve nincsenek abszolút tekintettel másra.

Pl ma is reggel 7 előtt autót porszívóz. Vasárnap...

Borsod.

2020. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Igen,ezek azt képzelik hogy körülöttük forog a világ.Nekik bármit lehet,bármikor...Azért sem meglepő hogy ha az különböző pontjain megkérdezel embereket a cigányokról,azon nyomba szinte ugyanazokat a dolgokat kezdik el felsorolni:lopás,verekedés,zenedübögtetés,ha van pénzük első az ital meg a cigaretta,nekik sincs mit enni de 3-4 kutya az udvaron..stb,stb..Vannak cigány kollégáim,sőt barátaim,ők teljesen mások,ugyanúgy élnek mint mi átlag magyarok,mindenük megvan,szépen élnek,és ők is utálják ezt a rétegét a cigányságnak.Ezért nem is általánosítok..Én sosem voltam fajgyűlölő,főleg nem ismeretlenül a származása miatt utálni valakit,de ezek akik ideköltöztek teszik a magyarságot cigánygyűlölővé,én is eljutottam oda hogy szószerint gyűlölöm ezeket,ha csak meglátom őket ökölbe szorul a kezem,és örömmel össze is törném őket..a normális cigányok ezeknek köszönhetik hogy őket is utálják csak mert ők is cigányok..
2020. szept. 6. 17:32
 25/38 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is lakik egy hindumagyar família az utcánkban. Nem, nem a szomszédaink, de olyan hangosak, mintha a szomszédaink lennének. Legfőbb ismertetőjelük az, hogy a családfő este 11-kor dudál a kis furgonjával, vagy éppen ordíttatják a vacak zenéiket(szintén késő este). Múltkor az említett járművel az utca közepéig letolatott, onnan pedig teljes gázzal fel a házukhoz, ezt megismételve több alkalommal (ne kérdezzétek). Az ordibálás rendszeres, az udvaruk egy szemétlerakónál is ocsmányabb, de az kit érdekel. És még így sem olyan rossz a helyzet, mint amiket itt néhányan leírtak. A lakókörnyékük egyébként egy háromrészre válaszott családi ház egyik darabja, és köztudott, hogy alulra mindig valami elmehibbant család költözik be. Előtte is bolondok laktak ott :D
2020. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben laknak felettünk, közel 2 éve, de Fb-n láttam múltkor, hogy nyár eleje óta keresnek egy eladó családi házat innen messze.

Igazából az utóbbi pár hónapban kezdtek nagyobb gondok lenni velük, sőt talán már félévről is beszélhetünk. Nagyon hangosak, hupognak, dolgok esnek le állandóan és rettenet hangosan tud lépkedni a csajszi. Mintha sarkon ugrándozna teljes erőből. Ajtókat, ablakokat csapkodnak, a redőnyt is úgy engedik le, hogy kisebb csoda, hogy még nem esett le tokostul. A srác 4-kor kel, és elég nagy hanggal, zajjal jár. A lépcsőházban is lerobog, izomból vágja be a lépcsőházi ajtót, ami az ablakom mellett van közvetlenül.

Minden vasárnap reggel 7 körül porszívóznak, de a robajokból kiindulva valószínű, hogy egy ipari gépeket megszégyenítő készülékük lehet. Maga a porszívózás is olyan hangos, mintha mellettem csinálná, de míg előveszi és visszateszi, szintén nagy hanggal jár és már felismerem az előkészületekből, hogy mi is következik. És ilyenkor mindig neki koccan a csöveknek és az egész ház ezt hallgatja.

A leányzó kisebb tavat csinál a járdán úgy öntöz, de a víz nagyja mégis az ablakomon, a párkányon köt ki. Többször több, mint félórán át hallgattam, ahogy csöpög a párkányra a víz.. volt egy idő, amikor a nagy esőzések után pár órával kezdett el öntözni..

Van két csivavájuk, idegbeteg kutyák, akikkel abszolúte nem bírnak. Acsarognak, ugatnak, hisztiznek, néha már szinte támadnak. Nekik meg az a megoldás, hogy szépen kicsukják őket az erkélyre, a kutyák meg minden mozgásra veszett ugatásba kezdenek..

2020. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Én lekopogom,a mi házunkban nincs cigó família,de panelsorház révén a lejjebbi számú házakben igen... 5 év alatt egyszer volt hangosabb dáridó,de ezen kívül az alattunk lakó fullfehér családdal jóval több a baj.
2020. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

#27

Porszívóznak? Dik :D

2020. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy félcigány nő volt egyszer a szomszédom, hamis 10-ezrest hozott, hogy váltsam már fel, minden pasijának szült egy gyereket (másfél szobás panelba), a kakás pelenkát rendszeresen kitette az ajtó elé zacskóban, hogy majd alkalomadtán leviszi, mert odabent büdös volt (nem mondod, b+??!!), meg szétrágta(?!) volna a kutya(merthogy az is volt). Bűzlött az egész lépcsőház. Hű de jó, hogy eljöttem onnan.
2020. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!