Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a francból élhet a szomszéd...

Mi a francból élhet a szomszéd nő? Hogy lehet így leélni egy életet?

Figyelt kérdés

A szomszédunknál a nőnek (+35-40 körüli) szinte egész nap otthon van a kocsija (+15-20 éves leharcolt szóval nem home office dolgozó jól kereső diplomás mielőtt valaki ezzel jön, de látszik is rajta). Van pár gyereke (az előző házasságából), az élettársa (férje?) napközben melózik. De van amikor fél óránként ki be száll a gyerekekkel és állandóan azt látom, hogy ide oda flangál a városban. Ilyen életet én is baromira szeretnék, de vajon meddig tartható ez fent? Első blikkre az a gyanúm, hogy a gyerekei után kap valami korrekt összeget az államtól, de ez elég lenne arra, hogy ne menjen dolgozni?

Ja, amúgy én munkanélküli vagyok azért látom fojton.



2020. okt. 12. 12:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Miért érdekel téged és miért figyeled őt ennyire? Szerintem ez se normális. Az ő dolga, hogy mit csinál, te is foglalkozz saját magaddal.
2020. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Hát biztos nem abból hogy a másikat figyeli.
2020. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%
Te miből élsz, hogy ráérsz egész nap a szomszédot lesni?😂
2020. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

"szinte egész nap otthon van a kocsija (+15-20 éves leharcolt szóval nem home office dolgozó jól kereső diplomás mielőtt valaki ezzel jön"


Nekem nincs se autóm, se diplomám, mégis home office-ból dolgozom.

2020. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
100%-os kapacitással álláskeresésnek szenteld idődet és a szomszéd nővel ne foglalkozz, mert attól, hogy őt lesed, ezen kíváncsiság nem fog sem állást, sem pénzt hozni csak a "szomszéd fűje mindig zöldebb" effektussal foglalkozol, mely jelen esetben csak időrabló tevékenység.
2020. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
#5: Nem értek a szakmámhoz (sokat felejtettem az államvizsga óta is), tapasztalatom nincs, angolt 15 éve nem tudom normálisan megtanulni, miközben diplomám van (a középfokút is baromi nehezen szültem meg hozzá). Attól, hogy állásokat nézegetem még sehova nem fognak felvenni. Így jobb híján a szüleim tartanak el.
2020. okt. 12. 12:45
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Értem, én csak azt fejeztem ki, hogy a szomszéd nő nézegetése és rajta való gondolkodás nem biztos, hogy előre visz ilyen téren :(
2020. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%
Azaz, pontozz le mindenkit, talán fáj az igazság? 😂😂
2020. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%

Szüleid tartanak el, de te a szomszédon gondolkozol, hogy hogyan lehet így leélni egy életet. :D

Javaslom a saját dolgoddal törödj és fejezd be a kukkolást.

2020. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%
*törődj
2020. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!