Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a francból élhet a szomszéd...

Mi a francból élhet a szomszéd nő? Hogy lehet így leélni egy életet?

Figyelt kérdés

A szomszédunknál a nőnek (+35-40 körüli) szinte egész nap otthon van a kocsija (+15-20 éves leharcolt szóval nem home office dolgozó jól kereső diplomás mielőtt valaki ezzel jön, de látszik is rajta). Van pár gyereke (az előző házasságából), az élettársa (férje?) napközben melózik. De van amikor fél óránként ki be száll a gyerekekkel és állandóan azt látom, hogy ide oda flangál a városban. Ilyen életet én is baromira szeretnék, de vajon meddig tartható ez fent? Első blikkre az a gyanúm, hogy a gyerekei után kap valami korrekt összeget az államtól, de ez elég lenne arra, hogy ne menjen dolgozni?

Ja, amúgy én munkanélküli vagyok azért látom fojton.



2020. okt. 12. 12:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%

Tetszik a szep szomszedasszony mi? Jo lenne kicsit belkotorni a korpasba! Ott recskazol az ablakban es talpas pogarral hallgatozol a falon :)


Latlak, en a szembeszomszed vagyok (kukkerral) :D

2020. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a férje keres annyit, hogy jól eléljenek egy fizetésből.


Vagy otthon van home office-ban, esetleg valami kreatív munkából él, lehet ezért mászkál állandóan (anyagbeszerzés, csomagfeladás stb.).


Gyerekek után nem kap senki korrekt pénzt az államtól.


De inkább a saját életeddel foglalkozz, azt tedd rendbe.

2020. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire szeretsz másokat figyelgetni, menj el valami magánszimatszaglásznak.
2020. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia, és te miből élsz, hogy ennyire képben vagy arról, hogy mit csinál a szomszédod? Ha vénasszony vagy, inkább az izaura rosalinda sorozataidat bámuld leskelődés helyett nyunyóka!
2020. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
#14: Huszonéves munkanélküli vagyok. Nem tudok elhelyezkedni.
2020. okt. 12. 13:57
 16/42 anonim ***** válasza:
71%
El lehet menni 3 műszakba, meg 12 órázni.
2020. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
77%
Sztem a napi gőzlevezető, nyilvánvaló hergelő kamukérdés fennforgási esetének vagyunk tanúi. :-)
2020. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Pl haztartasbeli. Na?
2020. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
61%
Te nem is akarsz dolgozni. Huszonévesen nem vesz fel senki? Sajnálom a szüleid, hogy egy ilyen ingyen élő a nyakukon van...
2020. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
86%
Látszik, hogy nagyon ráérsz, különben nem lenne se időd, se energiád a szomszéddal foglalkozni. :) Én is nemrég vesztettem el az állásom, azóta folyamatosan nézelődöm, több helyre jelentkeztem, egyelőre semmi visszajelzés. Nekem nincs olyan mázlim, hogy a szülői házban vészelhessem át ezt az időszakot, albérletben lakom egyedül. Jelenleg a tartalékaimat élem fel meg kapok némi pénzt álláskeresési járadék címszó alatt. De az valahogy eszembe nem jut, hogy a szomszédaim magánéletével foglalkozzam. :D
2020. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!