Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a francból élhet a szomszéd...

Mi a francból élhet a szomszéd nő? Hogy lehet így leélni egy életet?

Figyelt kérdés

A szomszédunknál a nőnek (+35-40 körüli) szinte egész nap otthon van a kocsija (+15-20 éves leharcolt szóval nem home office dolgozó jól kereső diplomás mielőtt valaki ezzel jön, de látszik is rajta). Van pár gyereke (az előző házasságából), az élettársa (férje?) napközben melózik. De van amikor fél óránként ki be száll a gyerekekkel és állandóan azt látom, hogy ide oda flangál a városban. Ilyen életet én is baromira szeretnék, de vajon meddig tartható ez fent? Első blikkre az a gyanúm, hogy a gyerekei után kap valami korrekt összeget az államtól, de ez elég lenne arra, hogy ne menjen dolgozni?

Ja, amúgy én munkanélküli vagyok azért látom fojton.



2020. okt. 12. 12:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A kedves kérdezőnek fogadni mernék hogy még korona alatt sem jutna eszébe munkakörön kívüli állást szereznie :D pipergőc
2020. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Huszonéves autóm van. Nincs diplomám. Otthon dolgozok és nem is keresek rosszul. Amikor elmegyek otthonról, próbálom összeszervezni, hogy több dolgot is elintézzek egyszerre. Rendesen fizetek adót is.

És te? Amíg nem tudsz úgy dolgozni, hogy "diplomásoknak való" munkával meg se kelljen mozdulnod, addig majd eltartatod magad az örök életű szüleiddel?

2020. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolkoztam, és tényleg sajnálom a szüleidet. Elkönyvelted, hogy nem tudsz elhelyezkedni, és eszedbe sem jutna valami olyan melót elvállalni addig, amihez nem kell a diplomád. Hálátlan vagy :(
2020. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
#33: Fizikai munkát nem vállalhatok az egészségi állapotom miatt. Akkor mégis mi a jófrancot csináljak, ha nem tudok a szakmámban elhelyezkedni? Segédmunkásnak, szalag mellé meg mezőgazdaságba egyaránt alkalmatlan vagyok az állapotom miatt.
2020. okt. 15. 10:37
 35/42 anonim ***** válasza:
Eladói munkára gondoltál már? Könyvesboltba például. Vagy valamilyen adminisztratív munkára? Irodába, irattárba, stb.
2020. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Milyen állapotod miatt?
2020. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
93%
#37: Munkaundor.
2020. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Menjél el és tegyél le egy OKJ-t amivel lehetsz irodista. Vagy egész életedben anyádékkal akarsz maradni és siránkozni meg kifogásokat keresni? Nem értelek.
2020. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

#36: Mozgásszervi autoimmun betegség és csonttömeg-csökkenés.

#35: Ilyen helyekre is jelentkeztem ezerszer sehonnan nem jeleztek vissza (kelet-mo-on élek).

2020. okt. 15. 14:01
 40/42 A kérdező kommentje:
#37: Szuper, hogy ismeretlenül így ítélkezel! Soha ne tudd meg milyen kegyetlen fájdalommal jár, amikor az immunrendszered a saját tested támadja.
2020. okt. 15. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!