Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a francból élhet a szomszéd...

Mi a francból élhet a szomszéd nő? Hogy lehet így leélni egy életet?

Figyelt kérdés

A szomszédunknál a nőnek (+35-40 körüli) szinte egész nap otthon van a kocsija (+15-20 éves leharcolt szóval nem home office dolgozó jól kereső diplomás mielőtt valaki ezzel jön, de látszik is rajta). Van pár gyereke (az előző házasságából), az élettársa (férje?) napközben melózik. De van amikor fél óránként ki be száll a gyerekekkel és állandóan azt látom, hogy ide oda flangál a városban. Ilyen életet én is baromira szeretnék, de vajon meddig tartható ez fent? Első blikkre az a gyanúm, hogy a gyerekei után kap valami korrekt összeget az államtól, de ez elég lenne arra, hogy ne menjen dolgozni?

Ja, amúgy én munkanélküli vagyok azért látom fojton.



2020. okt. 12. 12:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Adatrögzítő otthoni munkát vagy hasonlót megpróbálhatsz.

Keresőbe írd be: "otthoni munka" és vannak gyűjtőoldalak, melyek feljönnek, válogathatsz, még ha esetleg határozott idejű, akkor is van valami. Utána kapcsolatba kerülsz emberekkel, ha állás sikerül, még akármi is lehet.

2020. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Prosti
2020. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!