Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon nagy bunkóság, ha...

Nagyon nagy bunkóság, ha egyáltalán nem állok szóba emberekkel az utcán?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, és régebben mindig megálltam, ha szóltak, de 99 százalékban csak pénzt akatzak tőlem tarhálni, vagy eladni valami baromságot. Namost egyrészt nincs apróm, mert szinte mindent kártyával fizetek, másrészt ha minden kéregetőnek adnék, akkor nem maradna pénzem. Ezért mikor jönnek oda felém hogy 'elnézést kérhetek segítséget' már feláll a hátamon a szőr, hogy na megint valami kéregetők, ezért csak nézek előre, mintha nem hallanám és megyek előre.

Szerintetek ez nagyon helytelen viselkedés?



2021. jan. 8. 15:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
OKés köszi a válaszokat, azt hiszem megfogadom a tanácsotokat, így valóban illedelmesebb lesz:)
2021. jan. 8. 15:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a fura amikor:


Bocsi merre van az oktogon?


Nem veszek semmit.

Sietek.

Nulla reakció.

Van barátom.


Ilyenkor hülyének nézem az illetőket.

2021. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk a külföldieket azért nem hajtom el így, mert ők mindig azt kérdezik, merre van ez+az, meg nekik jó érzés segíteni, mert mindig látom rajtuk a hálát. Főleg a kínaiakon. 😊
2021. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem az a helyes ha rámondod, hogy bocsánat de mennem kell vagy valami ilyesmi, de az nem helyes, hogy csak tovább mész mint ha hozzád se szóltak volna, nem muszály megállnod út közben is mondhatod neki, csak valamit illik válaszolni. Remélem ezzel segítettem
2021. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!