Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem bunkóság szólni ezért?...

Nem bunkóság szólni ezért? Egyáltalán lehetne ilyenért szólni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztek szerintem ide a kettővel felettünk levő szomszédok, mert eddig ilyen nem volt. Egész délutántól esti óriákig óriási dübögés van felettünk, mintha nehéz tárgyakat dobálnának a földhöz, rendesen beleremeg a csillár és kettővel felettünk vannak. Nemrég ehhez iszonyatos gyerek üvöltés is társult, a folyosón tisztán hallatszódik, hogy torokból sikít a gyerek, mintha állati hisztit nyomna le, komolyan nem tudom eldönteni, hogy bántják vagy csak egész délután hisztizik, egy felnőtt hangot nem hallok mellé. Minden. Áldott. Nap. Hétvégén, hétköznap. Baromira idegesítő már, én megértem ha valakinek gyereke van, én is kisebb testvérek, unokatestvérek között nőttem fel, de ez már tűrhetetlen. Nem tudom eldönteni, hogy bántják azt a gyereket, vagy beteg lehet és azért, de már nem vagyok hajlandó ezt elviselni.


Azért kérdezem, hogy merjek-e szólni, vagy inkább a közös képviselőnek, hogy nehogy tolakodásnak vegyék a szándékomat.



2021. jan. 12. 15:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Alattunk is volt már minden. Elég lepukkant a lakás, albérletbe adja ki állandóan az öregasszony és nem igazán válogat. Voltak már intézetből kikerülő fiatalok, akik verték egymást, drogdílerek, majdnem 2 évig szagoltuk a fűszagot a lakásban, az egyik albérlője meg súlyos pszichés beteg volt és elaludt úgy, hogy be volt gyógyszerezve, a kaját pedig a gázon hagyta, ami kigyulladt és hajnal 2-kor hívtuk a tűzoltókat, arra keltünk éjjel, hogy áll a füst a lakásban. Most is egy elég fura társaság lakik ott, de legalább nem hangoskodnak, csak hangosan nyílik a bejárati ajtajuk, mert hát van ilyen.


Inkább tényleg az aggaszt engem is, hogy úgy kiabál az a gyerek, meg hangoskodnak, miért nem szólnak rá? Felmerült bennem, hogy lehet, hogy esetleg bántják? Nem hiszem, hogy a szülők önszántukból elviselik naponta órákig, fegyelmezés nélkül, hogy torokból üvölt a gyerek.

2021. jan. 12. 22:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság szólni.

Nálunk is kettővel felettünk hallom a bútortologatást, meg hogy minden áldott nap valamit felújít (nyár óta). Rohadt idegesítő.

Sajna ezt inkább ők tudnák megoldani ha szőnyeget tennének le vagy papucsban járnának.

2021. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos vannak olyan beteg gyerekek, akikre hiába szólna rá az ember, lételemük a hiszti meg a kiabálás. Nem koltoznék ilyennel panelba, de jobb ràkérdezni náluk ez az ok-e a folytonos kiabálásra.

Minket mikor fiatalok voltunk, kétszer jelentettek fel gyàmügyön öcsém miatt a kedves szomszédok, mert annyira nem voltak képesek, hogy átjöjjenek megkérdezni minden okés - e... nem volt egyszerű.

2021. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy sok szülő számára a gyerek olyan mint egy élő pajzs.

Semmit nem lehet tenni ellene, mert jajj a gyerek.

2021. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól tartok még, hogy beteg lehet a kisgyerek, azzal meg valóban semmit nem lehet csinálni.
2021. jan. 15. 10:37
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy a gyerek beteg, nem jogosítja fel őket arra, hogy más embereket kikészítsenek a zajongásukkal. Nekik kell valamilyen megoldást találniuk a sajnálatos problémára.
2021. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélni a felettük lakó szomszéddal, hogy tudnak-e valamit róluk. Kiderült, hogy a kislány valóban beteg, de elvileg már kezelik és körvonalazódik a megoldás. Kb egy hete óriási sikítozás volt, dörömböléssel, az anyuka veszekedett a férjével, elvileg válás van folyamatban, úgy gondolom, hogy ebben a helyzetben sem vannak feljogosítva arra, hogy sikítozzanak, de azt mondta a felettük lakó, hogy csak be kell csengetni és csendben maradnak, így megvan ez a megoldás is.
2021. jan. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!