Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol érdemes élni ma Magyarorsz...

Hol érdemes élni ma Magyarországon belül? (Szempontok lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az lenne a kérdésem, hogy a lentebb szempontok alapján hová lenne érdemes költözni Magyarországon belül? (családról van szó, és Budapest kizárva)

-legyen nyugis, zöld területekben gazdag város

-legyen víz a közvetlen közelben (tó vagy folyó)

-legyen lovaglási lehetőség

-legyen nagyon jó oktatás ovitól legalább a középiskoláig. Plusz ha van egyetem.

-jó ha van hegység, hegyvidék a közelben

-legyen jó infrastruktúra

-legyen barátságos város

-fontos, hogy ne legyen sok a cigány (főleg az aljaréteg)

-és fontos, hogy legyenek oktatási, szórakozási lehetőségek kisgyermekesek számára (kiépített játszótér/ház, táborok, stb)

-illetve ami az egyik legfontosabb, hogy legyen helyben vagy közelben kiváló egészségügyi ellátás


Lenéző és menjetek külföldre kommentekre nem vagyok kíváncsi, a válaszokat előre is köszönöm.



#város #vidék #természet #Vízközelben #Víz, tó, folyó #Oktatás, egészségügy
2021. jan. 30. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
"kiváló eü, gazdag, barátságos" Magyarország már ki is esett:/
2021. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
75%

#11


Ugyanezt próbáltam elmondani, igaz, némi hiányossággal

2021. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyháza, ott van zöldnek a Bujtos, illet Sóstó és a Sóstói parkerdő. Megyei eü központ, oktatókórház van, rengeteg óvoda és iskola különböző nehézséggel, sokféle szakmai lehetőséggel. Itt a Nyíregyházi Egyetem, de Debrecen is csak 50 km. Lovarda is van több is. Van gyógy-, strand- és tófürdő

Hegy igaz nincs, de Tokaj innen 35 km, végig van bicikli út is, de ha 1 órát autózol északnak, ott már vannak komolyabb emelkedők is.

A város élhető, folyamatosan fejlődik, roma akad, de azok inkább 1 részén laknak. 6 éve költöztem ide és nem bántam meg.

2021. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Buda 11.kerulet jobb részei , 12. es 2. Kerület ezeket mondanám. Amiket felsoroltal mind megtalalhato Magyarországon, csak pénz kérdése minden.
2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Budapestre nem vágyunk egyáltalán, így csak vidék jöhet szóba. Valószínűleg nyugatabbra fogunk nézelődni.

2021. febr. 2. 09:39
 16/23 anonim válasza:
Győr? Minden illik rá.
2021. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hegyekről le tudsz mondani, gyere Szegedre.

Vannak sajnos cigányos környékek, meg a legendás Lestyán família a mars téren, de nem vészesek, ki lehet bírni. Nem azok a késelős fajták, csak irritálóan tarhálnak.

Ezt a kettőt leszámítva minden van amit írtál.

2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Veszprém. Itt van minden a közelben, élhető város.
2021. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 5. 15:59
 20/23 terminator9000 ***** válasza:
Bugac talán vagy környéke
2021. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!