Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik babat vallalnak, miert...

Akik babat vallalnak, miert nem koltoznek kertes hazba?

Figyelt kérdés

Lassan hetek ota nem lehet csendben aludni valamelyik szomszed babajatol, mert egesz ejjel sir, pl most is. Ha a kutya ugat hangosan, azon mindenki felhaborodik, de a babak sirasat kotelezo lenne csendben turni? A kutya sem tehet rola, a baba sem, de legyen mar mind a ketto csendben tartva.

Pl lehetne hangszigetelve a babaszoba, csak egy tipp.


2022. okt. 17. 04:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogok a te kényelmed miatt elköltözni a megszokott otthonomtól. Vagy megszokod a gyerekem és annak hangját vagy menjél te ahova akarsz. Felőlem a holdra is akár 😆
2022. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
51%

Én sem akarom másnak a nemi életét, veszekedését, családi balhéit, mosógépét, porszívózását, gyerekének a vinnyogását, sok esetben elcseszett nevelését hallgatni, a bagószagot, olajszagot elviselni, stb. (Éltem ikerházban, szerencsétlen szomszéd gyereket egész este hagyták üvölteni a szülei éveken keresztül… marha nagy élmény volt, hát még szerencsétlen gyereknek milyen lehetett).

Szóval ÉN élek kertes házban. Itt is vannak zajok, de azokat szeretem. Neked is javasolnám, de ha a kutyaugatás is irritál, akkor ez sem a te műfajod, mert ilyen helyeken kb. minden házban van egy kutya, szóval ha valaki sétáltat, zeng az utca. A gyökér szomszéd kutyáját pl. csodálom, hogy senki nem nyírta még ki, mert szó szerint soha nem foglalkozik vele, ellenben képes egész éjszakákat végigvisítani, ami nyàron nyitott ablaknál baromi kellemes…

Szóval, ha minden zavar, akkor marad a tanya.

2022. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim válasza:
26%
Fogj össze a szomszédokkal! Együtt van esélyetek kitenni, máshogy sajnos nem megy.
2022. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
67%
13, senkit nem fognak kitenni a síró gyerek miatt a tulajdonából.
2022. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
59%

Vegyél füldugót.

Csak egy tipp.

2022. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél nekem egy kertes házat, bildogan odaköltözöm.
2022. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
65%
Aki társasházban lakik, az jobb ha hozzászokik a baba síráshoz, gyerekek hangoskodásához, kutya ugatáshoz, kiabáláshoz, hangos tévénézéshez, zenehallgatáshoz, fúrás-faragáshoz, kalapáláshoz és stb. Szóval a baba sírás az még csak egy szeletkéje a társasházban való lakáshoz. Ha ezekkel nem vagy kibékülve, menj te kertes házba. Ja, ott meg kutya ugatáshoz, különféle házkörüli munkák zaja stb van. Ez van, akkor menj tanyára, ahol nincsenek szomszédok.
2022. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
37%
Javaslom a zártosztályt :)
2022. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim válasza:
54%

Ennyi földterület a világon nem lenne. De akkor is ottmarad a nyugdíjas néni, aki nem szereti a hallókészülékét, és bömböl a tévé, a zúgó vízcsövek, és valaki minden héten felújít...

Javaslom, hogy az éljen a hangszigeteléssel, akit mindez zavar 🤷‍♀️

És ha lehet, ne költözz kertes házba, ott aztán még több zaj lesz. Madarak, fűnyíró, még több gyerek (az utcán is játszanak, pfujj), és még több kutya, akik ráadásul a nyílt térben még többet ugatnak.

2022. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
93%
Erről a szomszédom jut eszembe. Kertes házban lakunk és amikor beköltöztünk elkezdtünk építkezni. Mire átjött a szomszéd és kérte( látszott hogy utasításra teszi) , hogy legyünk csendesebbek mert alszik a baba. Mire én számonkérés, hogy oké akkor most q gyerek érettségiéig ne is építkezzünk? Elszégyellte magát és visszament. Megjegyzem m8nden szabályt betartottunk, csak hétköznap építkezések abban a idősávban amikor szabad. A gyerekeseknek is néha elszáll az agya, mondom ezt úgy hogy nekem is van kisbabám és eszembe sem jutott ilyesmit csinálni mikor bezzeg ők hétvégén törték a betont... vannak antiszociális lények és van a másik oldal. Én mindkettőt megértem.
2022. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!