Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik babat vallalnak, miert...

Akik babat vallalnak, miert nem koltoznek kertes hazba?

Figyelt kérdés

Lassan hetek ota nem lehet csendben aludni valamelyik szomszed babajatol, mert egesz ejjel sir, pl most is. Ha a kutya ugat hangosan, azon mindenki felhaborodik, de a babak sirasat kotelezo lenne csendben turni? A kutya sem tehet rola, a baba sem, de legyen mar mind a ketto csendben tartva.

Pl lehetne hangszigetelve a babaszoba, csak egy tipp.


2022. okt. 17. 04:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
36%
A lepontozók is mehetnek a kérdezővel együtt 🤣
2022. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
30%
Megjöttek a childfree lepontozó hordák. Mi van kikerült a kis csopitokba? 🤣🤣🤣
2022. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
40%
Hát ezt a témakört lassan tényleg át kéne nevezni childfree unatkozós-megmondós topiknak. Nem lehet egy kérdést kiírni a gyerekkel kapcsolatban anélkül, hogy valamelyik oda ne rohanna és első 3 hozzászólás valamelyikében el ne magyarázná, hogy na, ő PONTOSAN EZÉRT nem vállal gyereket. Mintha bárkit érdekelne.
2022. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
35%

Sok gyerekmentesnek sír a szája hogy "jajj őket mindenki bántja mert nem akarnak gyereket" spec én rohadtul leszarom hogy akar-e gyereket, soha egy szavam sincs azért mert valaki nem akar. Saját döntés, szíve joga kész. DE akkor miért van az hogy sok gyerekmentes (tisztelet a kivételnek) állandóan bántó, sértő megjegyzéseket tesz anyukákra apukakra, gyerekekre. Ha neki joga van nem vállalni és ahhoz hogy ne bántsák emiatt akkor nekem is jogom van szülni és hogy emiatt ne sertegessenek.


Sajnos pedig ha valaki nem tud együtt élni másokkal közösségben akkor lehet elmenni tényleg egy tanyára lakni. :) Csináljon amit akar.

2022. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
25%

Mert nem szeretnék kertes házban lakni, sok pénz, sok meló, és ugyanúgy vannak zajok, kutya, fűnyírós szomszéd, kukás autó.

Én úgy költöztem társasba, hogy tudtam hogy zajok lesznek. Kutya, baba, gyerek, idegbeteg ordibáló szomszéd, van itt minden. Vettem egy füldugót, azóta faszán alszom, de persze verhetném magam gyakorin is helyette. Majd most fog születni az én gyerekem is, nyilván elhiheted, hogy senki nem szereti az üvöltést hallgatni, úgyhogy megpróbálom majd csendben tartani. De biztos nem mindig sikerül majd. A babák sírnak, te is sírtál mikor kicsi voltál mégsem dobtak egy hangszigetelt gödörbe.

Ha hangszigetelve lenne a babaszoba, akkor a szülők hogy hallanák ha sír? Meg amúgy fizeted? És akkor ha hónapokig munkálatok lesznek és azzal lesz zaj, akkor nem fogsz ugyanígy hőbörögni?

Aki ilyen szinten képtelen közösségben élni, az miért nem költözik tanyára?

2022. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
8%
34 mert bolondok :)
2022. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
17%
A csecsemőnek az a természetes jellemzője, hogy bömböl, mert így fejezi ki magát. Magyarul neked kell alkalmazkodnod, childfree szerencsecsomag.
2022. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Elfeledkeztem a kerdesrol. Szerintem egyebkent tok logikus, hogy a csalad koltozzon kertes hazba, ne a szingli vagy gyerektelen fiatal par, en minek mennek? :D A gyereknek jobban kell a szabad terulet, friss levego ahol rohangalhat meg ordibalhat.

Az a helyzet, hogy hiaba probaljatok vedeni a babakat, a tarsashazi szabalyok is altalaban ugy szolnak, hogy ne zavard a masikat zajongassal, nem pedig ugy, hogy mindenki viselje el kussban a zajokat. Mellesleg nalunk a kisgyerekesek vannak a legjobban felhaborodva (kulon csopija van a haznak), ha valaki szabalyos!!! idoben nekiall furni, pl hetkoznap delutan egykor, mar rohannak sirni a csoportba, hogy felebred a gyerek. Nem egy ilyen alkalom volt mar.

2022. okt. 17. 19:25
 39/44 anonim ***** válasza:
69%
38. És szerinted zsenikém ugyanannyiba kerül egy panel mint egy kertesház? Azért ehhez nem kell diploma, hogy kiszámold. És nem, a csecsemőre nem vonatkozik a csendháborítás. Az meg, hogy nálatok hogy van, sajnálom, mindenhol vannak idióták. Nálatok a gyerekesek, nálunk pl. az öregek. Ha ennyire rossz élni, költözz el, hiszen szerinted ez pikk-pakk meg van úgyis.
2022. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
69%
Te nem fogod fel, hogy a baba az olyan, hogy sír? Hasfájós időszakban órákig is akár, mert ez ilyen, de nyilván ezt te honnan is tudhatnád. Mindegy, engem nem érdekel, mert ha hozzám jönnél ezzel át, én úgy kivágnálak, mint ide Lacháza, mire kettőt pislognál. Kicsit több tolerancia, mert az általad olyannyira gyűlölt mostani babák fogják kitermelni a nyugdíjatokat, magyarul eltartani a szottyadt magányos valagatokat.🤣 Na volt szerencsém. ✋
2022. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!