Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Vagyok én, három gyerekét egyedül nevelő anya a fővárosban. Vannak barátaim helyben, vidéken a család és rokonaim, a gyerekek apja külföldön. Lényegében a mindennapokban nincs segítségem, van munkám sok házimunkám. Szerintem éretlen személyiség vagyok, igazi felnőtt identitás hát..nem minden kézségem olyan jó mint másoknak.

Egy két szobás lakásban élünk. Ez kicsi, zsúfolt. Vagy ezt kellene A: felújítanom, legalább a konyhát, mosogatógép stb.. és sok felesleges cucctól megválni, a lakásból a legtöbbet kihozni. Időnként takarítónő segítségét igénybe venni


B: Vagy a mi lakásunkat kiadni és bérelni egy nagyobbat. Sokáig ez utóbbit terveztem. De most ahogy nézem a mindennapjaimat egyszerűen nincs bennem annyi erő, hogy ezt fizikailag véghezvigyem. Úgy érzem nem tudom megoldani. Úgy értem sok sok tennivalóval jár a költözés a lakáskiadás és nekem a mindennapok is full-on vannak tennivalóval. Várom a tanácsaitokat. A- vagy B út, vagy valami jobb ötlet, vagy bármi más ami jó megoldás lehet.



2023. jan. 15. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ennyi, havi kb 2000 forint a menza a háromgyerekes egyedülálló szülőknek, napi 3 étkezés, tízórai ebéd uzsonna. Sikerült megértened, vagy mi nem tiszta?
2023. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, gyerekenként, tehát nem a szülő eszik, hanem a gyerek az iskolában. A szülő meg fizeti. Remélem, így már érted.
2023. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!