Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy költözést, ha a kellemes, kényelmes albérletedből egy retek helyre kell költöznöd?

Figyelt kérdés
A jelenlegi albérletem egy gyönyörű,frelventált környéken van, van nagyon szép, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, tágas, világos, otthonos kertes ház, hatalmas kerttel és szép udvarral. Viszont heteken belül költöznöm kell, és a spórolt pénzemből illetve egy kevés kölcsönből csak egérlyukat tudtam venni, egy kieső, gazos utcában, a lakás kicsi, sötét, rossz elrendezésű,teljes felújításra szorul,rideg, csúnya, az ablakok a gazokra néznek, ráadásul közös udvaron található, a közvetlen szomszéd egy igénytelen családdal, a udvar sáros, nincs járda, szemetes, és egy agresszív kutya is ki van kötve. A gyerekek neveletlenek,feszt ordítanak, a szülők rosszindulatúak,kötekedősek. Az egyetlen vígasz, hogy ez legalább az enyém lesz...De akkor is nehéz elfogadni, hogy ezentúl itt kell laknom, és el kell hagynom az otthonomat😥😭 Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen megszokni, beletörödni?
2023. márc. 22. 12:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
De miért vetted meg? Jó hülye döntés volt
2023. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Mert másra nem volt pénzem. Az albérletek meg lutrik. Most is kirúgtak, hiába tökéletes ez az albérlet😢
2023. márc. 22. 13:44
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

Oké, nem jobb pár hónapig egy lutri albérletben lakni, aztán onnna egy normálisabb helyre költözni kicsit később, mint most alapból egy lutrit venni??


Nagyon fiatal lehetsz még, ha ennyire nem gondolkodsz előre, és nem tudsz a pénzzel bánni.

2023. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok még,

ne haragudj amiért b*szogatlak, meg beszólok, mert ebből tanulsz.

A 12-es válaszodból tisztán látszik, hogy még mindig nem érted, mit rontottál el.

2023. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban jártál volna ha elmész egy másik albérletbe és gyűjtöd a pénzt egy jobb ingatlanra.Persze tudom sok pénzt visz el de eddig is tudtál félretenni.

Annak nincs semmi értelme hogy egy legalja helyen veszel lakást amit gyűlölsz és sok ideig ottragadsz mert saját ingatlannál nem olyan egyszerű váltani.Nem is értem,ennyire nem gondoltál át egy ilyen nagy fontosságú döntést?

2023. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem gyűlt volna annyi pénzem, hogy pár hónapon alap normális lakást vegyek🥺
2023. márc. 22. 14:08
 17/33 anonim ***** válasza:
81%

Még mindig nem érted.


Akkor elmész albérletbe, mintsem hogy egy putrit vegyél... Még az is jobb ennél.

2023. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Aztán ha onnan is kitesznek?
2023. márc. 22. 14:18
 19/33 Zowie ***** válasza:
100%
A lakással nem is lenne gond, mert idővel apránként fel tudod újítani, az ízlésedre formálni, a belső térrel is lehet játszani, hogy élhetőbb legyen (fal kivétel, átrakás) ha megoldható. A közös udvar sem lenne akkora probléma, ha igényes szomszédod lenne. A leírásodból nekem az jön le, hogy cigányok. Akkor viszont sajnos megszívtad, én meghirdetném és menekülnék minél hamarabb.
2023. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

De ha meghirdeti, max csak tesók veszik meg, de azok nem adnak annyit, mint amennyiért a kérdező vette.

Ugyanott lesz, ahol a part szakad. Sőt, anyagilag még rosszabban is.

2023. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!