Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy költözést, ha a kellemes, kényelmes albérletedből egy retek helyre kell költöznöd?

Figyelt kérdés
A jelenlegi albérletem egy gyönyörű,frelventált környéken van, van nagyon szép, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, tágas, világos, otthonos kertes ház, hatalmas kerttel és szép udvarral. Viszont heteken belül költöznöm kell, és a spórolt pénzemből illetve egy kevés kölcsönből csak egérlyukat tudtam venni, egy kieső, gazos utcában, a lakás kicsi, sötét, rossz elrendezésű,teljes felújításra szorul,rideg, csúnya, az ablakok a gazokra néznek, ráadásul közös udvaron található, a közvetlen szomszéd egy igénytelen családdal, a udvar sáros, nincs járda, szemetes, és egy agresszív kutya is ki van kötve. A gyerekek neveletlenek,feszt ordítanak, a szülők rosszindulatúak,kötekedősek. Az egyetlen vígasz, hogy ez legalább az enyém lesz...De akkor is nehéz elfogadni, hogy ezentúl itt kell laknom, és el kell hagynom az otthonomat😥😭 Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen megszokni, beletörödni?
2023. márc. 22. 12:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha tudtál lakást venni, akkor volt pénzed. Nem arról beszélek, hogy jóra nem volt, hanem hogy volt-e egyáltalán.

De ettől még egy szörnyű befektetést csináltál, kb minden józan paraszti ésszel rendelkező ember inkább egy ideiglenes albérletet választott volna, mint hogy egy putrit vegyen meg.

2023. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
94%

Megvetted??? Neked elmentek otthonról? Mégis minek - mert az "ismerősök" szerint saját lakás az köll!!!?


Tudom, mert nálunk is ez a lemez, miért bérelünk meg sohasem lesz saját. És, bmeg? Ott lakok, ahol szeretnék, nem járok úgy, mint egyik ismerős, hogy megvette a kilátással rendelkező lakást, és félév múlve elkezdtek felhúzni oda egy nyolcemeletes házat annak minden finomságával együtt (úgy, mint zaj por etc).


Ismerős a haját tépi, a lakását így feleannyiért tudja eladni... Hát, ha ennyi esze van, nem tudom sajnálni, főleg, mivel lenéz engem, amiért bérlek.

Hát, tényleg jó szr, hogyha bármi gáz van, akkor csak felmondom a szerződést, összepakolok és megyek máshová.

2023. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
94%
Előre gondolkodtam - ja, nagyon látjuk 😂
2023. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!