Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy költözést, ha a kellemes, kényelmes albérletedből egy retek helyre kell költöznöd?

Figyelt kérdés
A jelenlegi albérletem egy gyönyörű,frelventált környéken van, van nagyon szép, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, tágas, világos, otthonos kertes ház, hatalmas kerttel és szép udvarral. Viszont heteken belül költöznöm kell, és a spórolt pénzemből illetve egy kevés kölcsönből csak egérlyukat tudtam venni, egy kieső, gazos utcában, a lakás kicsi, sötét, rossz elrendezésű,teljes felújításra szorul,rideg, csúnya, az ablakok a gazokra néznek, ráadásul közös udvaron található, a közvetlen szomszéd egy igénytelen családdal, a udvar sáros, nincs járda, szemetes, és egy agresszív kutya is ki van kötve. A gyerekek neveletlenek,feszt ordítanak, a szülők rosszindulatúak,kötekedősek. Az egyetlen vígasz, hogy ez legalább az enyém lesz...De akkor is nehéz elfogadni, hogy ezentúl itt kell laknom, és el kell hagynom az otthonomat😥😭 Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen megszokni, beletörödni?
2023. márc. 22. 12:23
1 2 3 4
 21/33 Zowie ***** válasza:
100%
Ebben tökéletesen igazad van. Ebből sajnos a kérdező csak sz@rul tud kijönni, de nem mindegy, hogy a kisebb sz@rt vagy a nagyobbat választja.
2023. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%
Remelem ez vmi kamu kerdes. Ennyire sötet nem lehet senki.
2023. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
26%
En ugy, hogy nem mennek oda. Berelnek olyat ami tetszik
2023. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem cigányok a szomszédok. Magyarok, csak prolik
2023. márc. 22. 15:55
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Ezt megszívtad,nem kicsit.Nagyon nem gondolkodtál előre.
2023. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Előre gondolkodtam, a kérdés pedig arra vonatkozott, hogy hogyan kéne elfogadni a helyzetet, nem arra, hogy mit hogyan kellett volna. Nem volt más választásom.
2023. márc. 22. 16:14
 27/33 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne lett volna választásod. Albérlet, másik. Laktam én is több albérletben. Vagy én léptem tovább, vagy a tulaj eladta. Mi a gond?

A helyedben eladnám. Minek a saját, ha utálod?

2023. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
Tankönyvi példa arra, amikor pénz van, de ész nincs.
2023. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nincs pénz, honnan szedted?
2023. márc. 22. 16:56
 30/33 Zowie ***** válasza:
100%
Az megoldható, hogy egy kis részt elkeríts, amit az ablakból látsz? Azt rendbe teszed, beülteted és már az is sokat tud dobni az ember hangulatán, ha nem a gazt kell bámulnia.
2023. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!