Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bútorcsikorgató és bútorpakoló...

Bútorcsikorgató és bútorpakoló szomszéd. Lehet ezellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

Éjjeli bagoly felső szomszéd egyszerűen nem hagy aludni. Éjfél körül nekiáll élni az életét és hajnali 3-ig bútorokat tologat, csikorgat a padlón és dobál(!). Puffannak, huppannak a padlón és az az igazi kínzó csikorgató hangos húzásuk megy órákon át. Kigyúrt ember, valószínűleg otthon edz és a munkája miatt ilyenkor tud csak edzeni. Tegnap ugyanebben az időben valami nagyon nehezet ejtett a padlóra, azthittem bedől az egész panel akkorát rezonált.

Nem nyit ajtót, ha el is kapom valahogy akkor süketet játszik, ignorál. Rendőröket hívtam de csak kiröhögtek. Közös képviseleti céggel beszéltem, nem nagyon tudnak a helyzettel mit kezdeni, rendezzük le egymás közt. Házmester nem tud a feje lágyával beszélni.

Elegem van, nem tudok még ünnepkor sem csöndben meglenni a lakásban, nem tudok pihenni. Füldugó mit sem ér, még fültokkal kombinálva is hallom és alvás közben csak a nyakam tör ki. Elköltözni nem tudok, hónapról hónapra élünk 0 megtakarítással.

Ahogy írom a kérdést most is gurít valami nagyon súlyosat, de vagy 10-20 huppanás, lezúdulás volt és csomó fogtömést kiszedő csikorgatás.



2023. ápr. 10. 01:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%

viaszos füldugónak adj még egy esélyt. A dobozban ami van golyó azt én átgyurmázom/bővítgetem, hogy teljesen bepasszoljon, nekem sosem esik ki.

Hosszú táv tipp amúgy ha épp mehetnéked van onnan, h vannak városok ahol saját albérlet sem vészes,100-120 körül vannak nagyon jók, pl szeged jó hely

2023. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Kezdek megőrülni, most meg valami labdát pattogtat órák óta. Mintha pingpongozna a padlón.
2023. ápr. 12. 08:32
 23/33 anonim ***** válasza:
Vehetsz esetleg akusztikai fülvédőt is és aludj abban(mint pl lőtéren hasznàlnak), legfeljebb oldalra fordulas lesz nehéz
2023. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Olyannal alszom, amit az építkezéseken használnak. Nem segít semmit.
2023. ápr. 28. 00:33
 25/33 A kérdező kommentje:
Kezdődik...
2023. ápr. 29. 20:32
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha tenyleg faradt lennel,siman tudnal aludni…
2023. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Érdekes lakó közösség! Valószínű tényleg edz! És a súlyokkal csattog meg kolompol! Pl amikor a nagy tárcsákat lebassza a földre annak van hangja! Társas házba lakom én is de ott azért van szigor! Pl este 21:00-kor már a mosógép sem zöröghet nem hogy éjszaka bármivel is zörögni!
2023. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27 vagyok !És ez rendesen le van írva házirendbe hogy mosógép 21:00 után nem lehet használni!
2023. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
De jó neked 27. Nálunk mindegy a házirend, mindenki megszegi. Most is órák óta csikorgatja a bútorokat. Még bőven világos volt amikor elkezdte, de még mindig nem hagyja abba, csak csikorog és puffantgat. Edz is sajnos, meg megjött a nőjének a lánya is, edzés után is menni fog a pakolás hogy tudjon hol aludni a lány és lesznek hosszas beszélgetések, amiket természetesen hallgatnom kell hajnali 3-ig...
2023. máj. 3. 23:04
 30/33 anonim ***** válasza:
Szex?
2023. máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!