Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bútorcsikorgató és bútorpakoló...

Bútorcsikorgató és bútorpakoló szomszéd. Lehet ezellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

Éjjeli bagoly felső szomszéd egyszerűen nem hagy aludni. Éjfél körül nekiáll élni az életét és hajnali 3-ig bútorokat tologat, csikorgat a padlón és dobál(!). Puffannak, huppannak a padlón és az az igazi kínzó csikorgató hangos húzásuk megy órákon át. Kigyúrt ember, valószínűleg otthon edz és a munkája miatt ilyenkor tud csak edzeni. Tegnap ugyanebben az időben valami nagyon nehezet ejtett a padlóra, azthittem bedől az egész panel akkorát rezonált.

Nem nyit ajtót, ha el is kapom valahogy akkor süketet játszik, ignorál. Rendőröket hívtam de csak kiröhögtek. Közös képviseleti céggel beszéltem, nem nagyon tudnak a helyzettel mit kezdeni, rendezzük le egymás közt. Házmester nem tud a feje lágyával beszélni.

Elegem van, nem tudok még ünnepkor sem csöndben meglenni a lakásban, nem tudok pihenni. Füldugó mit sem ér, még fültokkal kombinálva is hallom és alvás közben csak a nyakam tör ki. Elköltözni nem tudok, hónapról hónapra élünk 0 megtakarítással.

Ahogy írom a kérdést most is gurít valami nagyon súlyosat, de vagy 10-20 huppanás, lezúdulás volt és csomó fogtömést kiszedő csikorgatás.



2023. ápr. 10. 01:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod felvenni hangfelvevore ,akkor nm eleg hangos.
2023. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nem bírom, teljesen kikészültem... Órák óta csinálja.
2023. júl. 6. 00:59
 33/33 A kérdező kommentje:
https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_.. Végül írtam neki egy levelet, hátha...
2023. aug. 14. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!