Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan döntsek? Költözzek...

Hogyan döntsek? Költözzek külön a szüleimtől, vagy inkább maradjak, és tegyek félre még több pénzt? 25/f

Figyelt kérdés
Van egy kiadó lakásom, amiből szeptember 10-én kiköltözik a lakó. Most be tudnék költözni, és egyedül lakhatnék, amire már régóta várok. Viszont ha egyedül laknék, akkor utána csak olyan havi 100 ezret tudnék félre rakni. Ha viszont maradnék otthon a szüleimmel, akkor ezt a lakást kiadva viszont havi 350 ezret meg tudnék spórolni (mint eddig). Eddig is évekig spóroltam otthon lakva, párom nincsen. Viszont már jó lenne egyedül lakni, nagyon szeretnék már. Szeretem a szüleimet, bár mondjuk sokszor van feszültség otthon, de amúgy szeretjük egymást. De sokszor gondolom, hogy jó lenne máűr egyedül. Plusz ha egyedül laknék, akkor már vennék egy kocsit is, ami méginkább nagyobb szabadságot adna, mert most a szüleim kocsiját használom, ha kell valamire. Nagyon jó lenne már önállósodni, ugyanakkor pénzügyileg nem érné meg annyira :( Ti hogyan döntenétek?

2023. júl. 17. 09:51
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Havi 100 ezerrel járulok hozzá most. Plusz tankolni is szoktam :)
2023. júl. 17. 22:26
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha otthon feküdnél egész nap, nem járnál el dolgozni, a szüleid pedig eltartanának. De úgy tűnik nem ez a helyzet, úgyhogy az ismeretlen gyakoris Jóska Pisták, akik le akarnak téged beszélni, ők is megnyugodhatnak végre.
2023. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen rég költözhetnél, neked is jobb lenne hosszabb távon.
2023. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
83%
Pénzt vagy életet!?
2023. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van testvéred? Ő mit dolgozik? Mert ha van egy jól kereső tesód, akkor esetleg költözhetnél a lakásodba ővele és máris sokkal kisebbek a kiadások mert feleződik. És akkor önálló is vagy meg a kiadás se annyi mintha egyedül laknál.
2023. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!