Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogaik vannak a szórako...

Milyen jogaik vannak a szórakozni vágyóknak a pihenni vágyókkal szemben?

Figyelt kérdés
Ilyenről sosem hallok sehol, gondoltam megkérdezem már.
2023. szept. 6. 12:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
65%
Bocs....Miért nem azt írtad ki kérdésnek, hogy: Kdkjfhalkv diohfpahif?
2023. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Mert nem te vagyok, hogy ilyen értelmetlen kérdéseket kiírjak.
2023. szept. 7. 15:47
 43/54 anonim ***** válasza:
57%

Pedig sikerült. :DDD Neked...

Egyébként adtam pár választ korábban. A "Semmilyen." például én voltam, ami a legpontosabb válasz, amit kaphatsz erre a kérdésre. Nincsen külön jogszabály a szórakozni vágyókra és a pihenőkre, a normák is egységesek. A jogszabályoknak a morált kell(-ene) leképezniük. Csak nálunk a szimpla lopás eszközei.

2023. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
56%
Eddig kaptál vagy 30 választ 1 nap leforgása alatt. Mennyit szeretnél, hogy rájöjj, butaság és/vagy értelmezhetetlen a kérdésed és ha másért nem, hát éppen ezért nem hallasz sehol ilyesmiről. További szép napokat!
2023. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Úgy állsz ki a pihenni vágyókért, hogy személyeskedsz, kötekedsz, hőbörögsz, hogy hogy mer valaki egyáltalán ilyen kérdést feltenni, de meg jobb esetben is nem a kérdésre válaszolsz, hanem arra, amit hallani szerettél volna, elnevezésen lovagolsz, nem a tartalmon. Így nem kiállsz ám a pihenni vágyókért, hanem csak lejáratod őket. Milyen jogon járatod le a pihenni vágyókat? Haragszol rájuk mert jobban pihennek mint te, vagy mi?


Érdemi érvekkel és mem indulat és érzelmi alapú válaszokkal talán többre mennel, és nem járatnád le a pihenni vágyókat, de hiába magyarázom, nem érted. :D

2023. szept. 7. 16:58
 46/54 A kérdező kommentje:
Ez a 30.ik válasz, tehat ez sem jó. :D Amúgy abból a "30" válaszból nem volt mind értelmes válasz.
2023. szept. 7. 17:03
 47/54 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, minek írsz ki kérdést, ha csak a saját véleményed vagy hajlandó visszahallani?
2023. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdéseket? Ne égesd a pihenni vágyókat! Az ilyenek miatt nézik irígy hivatlannak őket, és veszik semmibe a jogaikat, mert ezt látják, amit csinálsz.
2023. szept. 7. 20:44
 49/54 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon kevered a válaszolókat, én a 19, 26, 31 és 47-es vagyok. :)
2023. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Mert a hozzászólóknak van egyéni azonosítójuk, nem?
2023. szept. 7. 22:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!