Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogaik vannak a szórako...

Milyen jogaik vannak a szórakozni vágyóknak a pihenni vágyókkal szemben?

Figyelt kérdés
Ilyenről sosem hallok sehol, gondoltam megkérdezem már.
2023. szept. 6. 12:18
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
50%

Mint látod, nincs. Aki akar, anonim mód szól hozzá.


De ne terelj, érdekel a válaszod erre: Kérdező, minek írsz ki kérdést, ha csak a saját véleményed vagy hajlandó visszahallani?

2023. szept. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
51! Engem is sokmindenre érdekelt volna a válaszod, amit ignoráltál, pedig egyértelműek voltak a kérdéseim, mit válaszoljak akkor én meg neked, ráadásul még hülyeséget is kérdezel, (tudom, az meg az meg az nem te voltál, mert anonim) amire ha akarnék sem tudnék értelmeset válaszolni. Megmondanám miért hülyeség, de úgyis csak arra reagálsz, amit hallani akarsz, nekem tulajdonítva, nem arra, amit írtam. Győzz meg, hogy miért jó az nekem, ha megmagyarázom, hogy miért hülyeség a kérdésed!
2023. szept. 8. 14:49
 53/54 anonim ***** válasza:
66%

36#


Ez nem jog, hanem lehetőség.


A hatóság meg mennyire állítja le az ilyen szomszédot?

jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

A szórakozni vágyónak joga van a pihenni vágyót megkérni, hogy legyen elnéző, mert szeretne kicsit hosszabban bulit tartani, az egyébként saját ingatlanjában, amihez a pihenni vágyónak semmi köze, és ami nem kötelezi a pihenni vágyót, hogy eleget tegyen a szórakozni vágyó kérésének.


A szórakozni vágyónak joga van megbeszélni a pihenni vágyóval, hogy legyen ezegyeszer egy kicsit tolleráns, mert bulit tart. Ám ez nem kötelezi a pihenni vágyót, hogy a megbeszéltet be is tartsa.


A szórakozni vágyónak joga van bulit tartani, ha a pihenni vágyó nincs otthon, ám erről véletlenül szerezhet csak tudomást, a pihenni vágyó nem köteles a szórakozni vágyó orrára kötni, hogy mikor nincs otthon.


A szórakozni vágyónak joga van meghívni a bulijára a pihenni vágyót, akinek nem kötelessége elfogadni, illetve ha hazamegy, nem kötelessége tovább tollerálni a szomszéd buliját, ha az zavarja őt a pihenésbe.


A szórakozni vágyónak joga van olyan helyre költözni, ahol nincs pihenni vágyó, ám ennek feltételeit saját magának kell megteremteni.


Kell ennél több? Így is szinte már túl jogai vannak a szórakozni vágyónak. ;)

febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!