Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jó Kelet-Magyarors...

Szerintetek jó Kelet-Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Eléggé elmaradott a nyugati régiókhoz képest, munkalehetőség alig van, posztkommunista városok mint Debrecen, és Miskolc. Sok a Putyin szimpatizáns, az országrész is olyan mint Oroszország, ez az emberek mentalitásán is érezhető, viszont a lányok is pont olyan szépek mint ott.

2023. szept. 28. 21:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
68%
nem!! utálok itt élni, ha befejeztem a tanulmányaimat akkor húzok külföldre
2023. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
35%

És pont olyan beképzeltek is.


Nem lehet rossz keleten élni, szebb mint a nyugat, de valóban gazdaságilag gyengébb... bár, szerintem ha az ember szorgalmas akkor meg tud élni bárhol.

2023. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom hogy mondhat bárki olyat hogy szebb mint nyugat oO észak-keleten élek. innen minimum debrecenig húztak el ismerősök akik akarták vinni valamire, de inkább Pest vagy dunántúl. ja és egyáltalán nem általános hogy Putyin szimpatizánsok lennénk csak mert kelet, lol
2023. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
31%

Túl sokat olvasod az indexet XDD

Csak maradj szépen csongrád megyében.

2023. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Én itt lakom Miskolcon, itt nőttem fel, már kamasz gyerekeim vannak. Ők mondogatják is, hogy el fognak költözni, ha végeznek a tanulással és lesz rá lehetőségük.

Miskolc és vonzáskörzete a környező falvakban egyre több a kisebbség. Itt nagyon sokmindenki szegény. Mondják, hogy Borsod a sorsod...

A normális emberek összetartanak. Van egyfajta összefogás a nehéz körülmények között élőknél. A borsodi ember nyitott, közvetlen, és mindenki a barátja. Elsőre. Segítünk egymásnak. De a munka kevés. Nagyon sok az olyan család, ahol apuka külföldön dolgozik, a gyerekek meg felnőnek nélküle.

Igen a mentalitás az alapból sz@r. Kilátástalanság.

Ha elutazunk Pestre vagy azon túl, csak nézek, mert olyan mintha külföldre mentünk volna. Mondjuk Debrecen is jobb azért mint a borsodi régió. Szerintem itt a legrosszabb az országban élni. 😥

2023. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

Debrecen és Miskolc az még korrekt.

De Békéscsaba és Szolnok környéke... kritikán aluli. A "nagyvárosok" is olyanok, mint a falvak, a kisvárosok és a valódi falvak meg putrik. Se munka, se normális áru a boltokban, se elfogadható egészségügyi ellátás, a hivatalos szervek korruptak, az emberek buták, iszákosak vagy drogosok. Sok helyen még a csapvíz se iható. Ezekhez képest Debrecen olyan, mint a főváros.

2023. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
29%
A Viharsarok az ország segglyuka.
2023. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
csaba környékéről Szegedre szoktak menekülni az emberek ha jól tudom
2023. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%

Jó lenne, ha nem lenne annyi fideszes barom.


Az a baj, hogy a libsik szándékosan nyomatják a b*zikat, és emiatt szépen szétcseszték az ellenzéket.


Csak b*zikkal nem lehet kampányolni.

2023. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

Szombathely ugyanolyan mint Szolnok: közel van a "tűzhöz", aztán mégis egy kihalt, lepukkant város.

Különben meg kár itt a feszültséget csinálni a két országrész között: mindegyikben vannak szuper jó (és szép) helyek, és mindegyikben vannak mérhetetlenül sz@r helyek!

2023. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!